Як дресирувати кошеня.

Вважається, що спроби навчити кошеня будь-яким командам - це справа невдячна і не принесе бажаного результату. Але набравшись терпіння, можна натренувати кішку виконувати деякі команди.
Вам знадобиться
  • Ласощі, терпіння.
Інструкція
1
Спершу привчите кошеня до команди «до мене!». Для цього кличте тварина за допомогою цієї команди, коли годуєте його, називаючи при цьому кота на ім'я. Тоді кошеня стане швидко асоціювати цю команду з приємним для нього. В інший час тварину можна заохочувати шматочком улюблених ласощів і ласкою.
2
Уважно придивіться до вашого вихованця. До чого у нього є схильності, які цікаві дії вона виконує під час своїх ігор. Це ви і будете розвивати за допомогою дресури. Приміром, якщо кошеня носить свої іграшки в зубах, його можна навчити команді «апорт», якщо любить заплигувати вам на плече, можна поставити це як трюк.
3
Запасіться ласощами. В той час, коли кошеня робить дію, яке ви вирішили вибрати своєю метою, промовте і дайте ласощі. Приміром, якщо тварина націлилося забратися вам на плече, весело і виразно говорите «стрибай!».
4
Коли кошеня усвідомив, що означає «стрибай», і завжди застрибує до вас на плече, замініть ласощі похвалою. Коти дуже люблять, коли їх розхвалюють, тому на адресу тварини повинно звучати безліч ласкавих слів.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не карайте кошеня за невиконання ваших команд, він просто відмовиться з вами працювати. Можливо, вам варто придивитися краще до своєї тварини і підібрати для нього інший трюк.