Як створити безкоштовний сайт за 5 хвилин.

Сьогодні не обов'язково мати навички веб-розробника, щоб зробити свій сайт . Можна скористатися готовими шаблонами і безкоштовним хостингом і створити свій сайт всього за кілька хвилин.
Інструкція
1
В інтернеті можна знайти багато пропозицій по створенню безкоштовних сайт ів. Звернемося до одного з таких ресурсів. Для створення сайт а вам буде потрібно придумати його доменне ім'я, яке буде значитися в адресі сайт а. Перейдіть на сайт www.jimdo.com. На головній сторінці ви побачите поля для введення імені вашого майбутнього сайт а і вашої адреси електронної пошти. Заповніть їх і натисніть кнопку «Створити свій сайт ».
2
На вказану вами адресу електронної пошти прийде лист, в якому буде вказаний ваш пароль для доступу до сайт у і адреса самого сайт а. Перейдіть по посиланню в листі і в правій нижній частині сторінки натисніть кнопку «Вхід». Введіть ваш пароль, і почніть редагувати свій сайт . В меню справа ви побачите доступні шаблони, стилі і шрифти, які ви зможете використовувати, оформляючи зовнішній вигляд свого сайт а. Будь-який текст, малюнок і розділ сайт а ви зможете змінити, просто клацнувши по ньому.
3
Закінчивши редагувати сторінки і заголовки свого сайт а, в правому нижньому куті натисніть кнопку «Вид». З режиму редагування ви потрапите на свій сайт в інтернеті і зможете подивитися його зовнішній вигляд. Сайт готовий, і в будь-який момент ви зможете знову увійти в режим редагування, додати потрібну інформацію, фотографії та відеоролики.