Як підтвердити адресу.

При реєстрації нового облікового запису деякі сайти в обов'язковому порядку проводять перевірку поштового адреси на активність і приналежність вам. Для цього на вказаний при реєстрації і-мейл відправляється лист. Посилання, що міститься в ньому, веде на сторінку підтвердження адреси .
Інструкція
1
Зареєструйте обліковий запис відповідно до всіх вимог сайту, у тому числі вкажіть і-мейл-адресу. Згодом з його допомогою ви зможете відновити загублений пароль або змінити деякі параметри. Натисніть кнопку закінчення реєстрації.
2
За переході на наступну після реєстрації сторінку буде написано повідомлення про відправки листа на ваш і-мейл. Відкрийте поштовий ящик і сам лист від адміністрації сайту. Будьте впевнені, що воно прийшло саме з того сайту, на якому ви зареєструвалися.
3
У листі міститиметься інформація про реєстрацію та посилання на одну зі сторінок цікавить вас сайту. Клацніть по ній мишкою або скопіюйте її та вставте в адресний рядок браузера і натисніть клавішу «Введення».
4
На новій сторінці буде написано повідомлення про підтвердження реєстрації. Ваш профіль тепер активна, ви можете користуватися сайтом нарівні з іншими зареєстрованими користувачами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v4y-TGZykYs