Як зшити спідницю полусолнце. дзвонити з України в Москву на мобільний.

Спідниця-полусолнце - красивий і модний елемент одягу на всі часи! Вона може бути короткою, довгою, ошатною та повсякденному. Зшити її самої не складе великої праці. А головне, розкроїти таку спідницю можна прямо на тканині. У цьому вам допоможе дана інструкція.
Вам знадобиться
 • • Тканина та фурнітура для пошиття спідниці
 • • Сантиметрова стрічка
 • • Лінійка
 • • Ножиці
 • • Кравецькі крейда
 • • Швейні шпильки і голки
 • • Швейна машинка
 • • Праска з отпарівателем
Інструкція
1
Зніміть сантиметровою стрічкою всього 2 мірки: 1. ВІД - обсяг талії. Вимірюється точно по лінії таліі.2. ДІ - довжина виробу. Вимірюється від лінії талії по передбачуваного низу юбкі.Прі знятті мірок сантиметрова стрічка не повинна провисати і бути сильно натягнута. Для зручності виміру довжини спідниці можна обв'язати лінію талії тесьмойЗапішіте результати вимірювань.
2
Викрійка спідниці-полусолнце представляє з себе конструкцію з двох півкіл, менший радіус R1 - обхват талії, більший радіус R2 - довжина спідниці + відстань від краю до лінії талії.
3
Отже, робимо необхідні обчислення. Спочатку обчислимо радіус менший півкола R1. Відповідно до формули, довжина кола L = 2? R. Так як спідниця-полусолнце представляє з себе половину окружності, значить, в нашому випадку при відомій міркою обхвату талії (ОТ) формула виглядає так: 2от = 2? R1, скорочуємо цифри і обчислюємо радіус.Получаем результат: R1 = ОТ/?. де ? - Відоме число, що позначає в математиці співвідношення довжин кола і діаметра і рівне 3,14159265 ... Висновок: радіус менший окружності викрійки спідниці дорівнює обсягу талії, поділеному на число? .Радіус Більшої окружності обчислюється просто: довжину спідниці (ДІ) складають з величиною меншого радіуса R1.
4
Тепер, коли готові всі обчислення, побудуємо викрійку прямо на тканині. Якщо ваша тканина не має чіткого напрямку ворсу або малюнка, то можна спростити завдання і зшити спідницю з тільки одним швом. Для цього при розкрої складіть тканину навпіл по ширині полотнища так, щоб відстань по обидва боки прямокутника було не менше R1 + R2 + ~ 7см (на шов з одного боку і подгибку низу - з обох сторін).
5
Від кромки тканини відкладіть ~ 2см і прокреслите відрізок вздовж всієї кромки. Це буде лінія шва і застібки у спідниці. Верхню точку на перетині згину тканини і лінії шва назвемо точкою О.От точки О відкладіть в обидві сторони 2 відрізка, рівних R1 і R1 + R2 і відзначте їх Кравецьким крейдою. Точка О є центром дуги, від якого відкладіть ті ж відрізки на невеликій відстані один від одного у вигляді пунктиру. Робіть це акуратно, не зміщуючи сантиметрову стрічку від центру. З'єднайте лінії пунктиру рівними дугами. Тепер, відступивши від дуги більшого радіуса проведіть пунктирну лінію на відстані ~ 5см вниз від неї. Краще це зробити, користуючись сантиметром і центром дуги. Це буде лінія подгибки низу спідниці. Від меншої дуги вгору відкладіть ~ 1-1,5див і також прокреслите пунктирну лінію. Це буде припуск на лінію талії для приточування пояса.
6
Не забудьте, що з решти тканини треба буде ще викроїти сам пояс по напрямку часткової нитки. Заздалегідь прикиньте його розташування на тканини. Розмір пояса: 2 ширини, т.к. його слід вшивати складеним удвічі. Довжина пояса дорівнює обсягу вашої талії + 0,5-1см на вільне облягання + 4-6см на застібку з гудзиком або крючком.Отложіте отримані відстані на тканини і прокреслите лінійкою прямокутник. Не забудьте відкласти пунктирною лінією припуски на шви пояса по ширині і по довжині по 1-1,5 см з обох сторін.
7
Розкроїте деталі спідниці ножицями строго по пунктирних лініях припусків на шви.Стачайте шов спідниці по лінії приточування блискавки. Шов разутюжьте праскою «вразбежку». Ушийте застібку-блискавку.
8
З клейовий тканини для корсажів виріжте смугу, рівну складену вдвічі поясу. Пріутюжьте її до вивороту пояса, а сам пояс застрочити з боків і виверніть наявності. Складіть пояс вдвічі і проутюжьте.
9
Перед Прітачіванія пояса до спідниці злегка пріпосадіть її по лінії талії за допомогою шва з широким стібком. Також можна прокласти ручної прямий шов голкою і злегка потягнути нитку. Спідниця з пріпосаженной лінією талії сидить ідеально на фігурі. Приметайте лицьову сторону пояса (ту, до якої приклеєний флізелін) до спідниці і стачайте шов. Не допускайте складочок і Замятін на сходинці. Пристрочите внутрішню сторону пояса будь-яким підходящим для цієї тканини способом.
10
пріпосадіть кромку підгину спідниці ручним швом або широкої машинної строчкою. Приметайте подгибку навиворіт і приутюжьте праскою. Перевірте, чи не перекручена чи де-небудь лінія низу. Тепер можна пришити подгибку будь-яким підходящим способом (вручну потайним швом, машинної прямий рядком або подгібочним швом) .Сделайте петлю на поясі, пришийте пуговіцу.Отгладьте виріб. Модна спідниця на всі випадки життя готова!
Корисна порада
Якщо ви хочете шити спідницю-полусолнце зі складками, додайте до обсягу талії необхідне для зборок кількість сантиметрів і кроіте тим же способом. При шиття присборить лінію талії за допомогою двох широких машинних строчок.
Пояс - це неодмінний атрибут будь-якого плаття, спідниці або штанів. За допомогою нього можна з легкістю підкреслити талію, або, навпаки, відвернути від неї увагу. Для того, щоб ваш наряд виглядав оригінально і красиво, зшийте пояс самостійно, використовуючи різні тканини і прикраси.
Вам знадобиться
 • 1) корсажная стрічка (гумка) не ширше 8см (довжина залежить від обхвату талії або стегон), атлас в тон, гачки з петельками в тон - по 3 штуки, декоративна тасьма.
 • 2) галстук, флізелін, поясна застібка без язичка.
 • 3) клапті (Не трикотаж і не грубий льон), щільна синтетична тканина, ситець, синтепон, пряжка, люверси.
Інструкція
1
Простий пояс з корсажной стрічки. Краї стрічки обшийте невеликими прямокутниками атласу. З внутрішньої сторони пришийте гачки з петельками так, щоб їх не було помітно з лицьового боку. Тасьму пришийте по верхньому і нижньому краю лицьового боку пояса.
2
Оригінальний пояс з краватки. Зробіть викрійку з флізеліну. Вона може повністю повторювати обриси краватки або бути прямокутної. Краватка розпоріть, вийміть підкладку і лейбл, лицьову тканину проутюжьте. Вставте флізеліновую викрійку в тканину і зшийте їх. Якщо викрійка прямокутна, то попередньо виріжте з краватки тканини 2 прямокутника: один точно такий же, а другий з припусками близько 1-2 см. Маленький прямокутник буде з виворітного боку, а великий - з лицьового. До кінця пришийте застібку. Якщо пояс зберігає обриси краватки, то застібку пришивайте до вузького кінця.
3
Клаптевий пояс.Лоскути проутюжьте і розсортуйте, в якій послідовності вони будуть чергуватися. Наріжте смужки 5 см заввишки і шириною близько 3-5 см. Кількість смужок - не менше 20.
4
Сшейте смужки і проутюжьте їх з вивороту. Запрасовують слід в сторону більш щільної тканини. Потім проутюжьте з лицьового боку. Викрийте з щільної синтетики прямокутник. В якості лекала використовуйте лицьову клаптикову частина, тільки з кожного боку додайте по 2,5 см.
5
З ситцю викрийте прямокутник по довжині повторює клаптикову частина, але в 2 рази ширше. З синтепону викрийте прямокутник в точності повторює лицьову частину. На синтетиці розмістіть ситцеве викрійку, перегнути навпіл по довжині, потім синтепон, потім лицьову сторону.
6
З під клаптикової сторони повинна визирати тільки синтетика на 2,5 см з кожного боку. Спочатку все приметайте по горизонталі, а потім стібають на машинці паралельно швам клаптевих смужок, відступаючи від них на 3 мм.
7
Простьобаний по вертикалі всередині смужок, кожен раз відступаючи на 1 см. В шпульці бажано мати нитку кольору синтетичної підкладки.
8
Загніть синтетику на 1 см і проутюжьте. Загорніть синтетику на лицьову сторону і пришити. З одного кінця пришийте пряжку, з іншого - зигзагом обстрочіте дірочки для люверсів і вставте їх.