Як зробити самій весільний макіяж.

В день одруження погляди всіх гостей спрямовуються на прекрасну наречену, тому виглядати вона повинна ідеально. Дуже важливим елементом в образі нареченої, є весільний макіяж . Необхідно заздалегідь продумати колірну гамму, і обов'язково врахувати те, що особа нареченої має виглядати природно і прекрасно.
Вам знадобиться
  • Очищаючий і живильний засіб, тональний крем, пудра, тіні, губи.
Інструкція
1
При виконанні весільного макіяж а в першу чергу необхідно очистити шкіру обличчя. Для цього краще всього використовувати тонік без вмісту спирту.
2
Далі наноситься захисний денний крем. Якщо шкіра суха, тоді застосовується зволожуючий крем.
3
вологою губкою потрібно нанести тонким шаром тональну основу. Тональний крем слід наносити легкими рухами, не можна розтягувати шкіру обличчя. Колір основи повинен збігатися з кольором шкіри зони декольте.
4
Тепер потрібно звернути увагу на наявні на обличчі синці під очима або прищики. Синячки акуратно замасковуються за допомогою щільного шару тональної основи, що має рудуватий відтінок. Наносити цей тон необхідно легкими рухами безіменного пальця. Червоні цятки на обличчі або прищики, можна приховати тональним кремом або спеціальним маскувальним засобом. Коли тон особи готовий, потрібно закріпити його пудрою.
5
Після того, як основа особи готова, можна приступити до макіяж у очей. Спочатку наноситься тонка лінія чорним підводним олівцем на верхньому столітті, вздовж лінії вій.
6
Наступним етапом у весільному макіяж е є нанесення тіней. Для нанесення тіней на повіки, краще використовувати спеціальні кисті. Тіні не повинні мати яскраві відтінки, бажано використовувати ніжні тони. Наречена повинна виглядати невинно і природно, без ознак вульгарності.
7
Коли макіяж очей буде готовий, потрібно приступити до губ. На них краще нанести прозорий блиск, або помаду персикового відтінку.
Корисна порада
Весільний макіяж повинен виглядати ідеально. Найкраще уникати яскравих тонів тіней і використовувати мінімум косметики.