Як зняти панель магнітоли. Як перевірити передню панель магнітоли.

На жаль якість і комплектація штатних пристроїв відтворення звуку, встановлюваних автовиробниками в салонах автомобілів, не завжди задовольняють потреби покупців машин. У зв'язку з чим, майже кожен другий автомобіліст прагнути до вдосконалення своєї аудіосистеми шляхом підключення до автомагнітоли додаткового обладнання. В числі яких: підсилювач потужності, сабвуфер, cd-чейнджер, навігатор та інше.
Вам знадобиться
  • - власні руки.
Інструкція
1
Попит на периферійні мобільні пристрої постійно зростає, що підштовхує виробників до нових розробок як гаджетів, так і способам їх подальшого підключення до бортової мережі автомобіля, яке, як правило, здійснюється за посередництва авто магнітоли , оснащеної роз'ємами для підключення додаткових радіотехнічних пристроїв.
2
Але щоб дістатися до електричних роз'ємів, які розміщуються на тиловій частині корпуса авто магнітоли , необхідно її витягти з металевої шахти, призначеній для кріплення пристрою в передній панелі салону автомобіля.Ізвлекается магнітола за допомогою спеціальних ключів, які вставляються в пази, що знаходяться під її панелькой.
3
Знімання панелі авто магнітоли здійснюється різними способами. Найбільш поширеним конструкторським рішенням є розміщення спеціальної кнопочки на панельці, натиснувши яку, панель звільняється від фіксаторів і снімается.Сама кнопочка, як правило, розміщується на правій або лівій стороні панелі і має невеликий розмір.