Як заготовити віник.

Жодна лазня не обходиться без запашного віника . Зібраний з різних видів дерев з додаванням лікарських трав, цей атрибут по праву вважається основною родзинкою справжній російській лазні.
Інструкція
1
За старовинним російським звичаєм віники заготовляють в Тройця, який відзначають на сорок дев'ятий день після Великодня. Заготовлювати віники необхідно в першу половину сухого теплого дня, якщо ж в Трійцю йде дощ, то заготовку переносять на кілька днів пізніше.
2
Пам'ятайте, що збирати сировину для віника необхідно в екологічно чистих районах, далеко від трас і заводів.
3
Одне з основних "венікових" дерев - береза. Зрізати гілки необхідно з молодих дерев, так як вони повинні бути тонкі і гнучкі. Зверніть увагу на листочки: чим вони молодші, тим краще вийде віник.
4
Оптимальна довжина зрізаних гілок - 40-60 см.
5
Після зрізання гілки необхідно сформувати в пучки. Фахівці радять пов'язувати їх нещільно, після чого готові віники необхідно розвісити під навісом на свіжому повітрі. Слідкуйте, щоб на віники не потрапляли прямі сонячні промені.
6
Через 6-7 днів віники повинні висохнути, після чого їх пов'язують більш щільно і поміщають на зберігання в сухе, добре провітрюване приміщення.
7
Можна також зробити віники з дубових гілок. Такі віники добре нагнітають повітря, прекрасно масажують тіло, виділяють дубильні речовини, які будуть особливо корисні людям з шкірою, схильної до жирності. Дубові віники вважаються більш міцними: на відміну від березових, які витримують 2-3 походу в лазню, дубові витримують до п'яти. Заготовляють такі віники з червня по серпень за тією ж технологією, що і березові.
8
Також відмінні віники можна виготовити з осики, вільхи, ялини, ялиці, ялівцю, горобини і евкаліпта.
9
В будь віник можна додати лікарські трави, які благотворно впливають на організм людини, а також додають повітрю в парній особливий цілющий аромат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uViezuWa3Sw
Корисна порада
Під час збору необхідно стежити за тим, щоб листя на гілках була вологою від роси, інакше при сушінні такі листочки потемніють і згорнутися. З цієї ж причини не можна мити зібрані гілки.
Справжня російська лазня повинна обов'язково бути з віничком. Віники в'яжуть різні, так щоб кожен міг вибрати на свій смак і колір. Заготовляють їх в основному з гілок листяних деревних порід, а також з лікарських трав. Коли ж потрібно займатися заготівлею віників і як правильно їх в'язати і зберігати?
Вам знадобиться
  • - секатор або топірець;
  • - мотузка (шпагат);
  • - тент для сушки.
Інструкція
1
Віники з берези і дуба заготовлюйте в першій половині літа. В цей час лист вже великий і міцний, але ще не жорсткий. Також на початку літа листя дерев багата ефіромаслянічнимі речовинами. Для березових віників краще зрізати гілки з плакучих форм дерева. Пагони у них гнучкі, і віники виходять не ламкими. Дубові віники можна заготовлювати до серпня. Поряд з гілками дерев, у віники можна додавати різні лікарські трави (кропиву, полин, деревій, м'яту).
2
Не ламайте гілки з одінокостоящіх дерев, поблизу автодоріг і залізничних шляхів. Найкраще вести заготівлю в лісових масивах. Гілки зрізайте вранці після сходу роси, коли лист ще пружний, але вже сухий Найкраще для віників підходять нижні гілки дерева, тому рубати стовбур повністю не потрібно. Вибирайте ті пагони, які ще не встигли одревеснеть.
3
Залиште зрізані гілки подвяліть. Для цього розмістіть їх в тіні під вітерцем на пару днів. Відсортуйте їх після провяливания по товщині і довжині. Гілочка для гарного віника повинна бути довжиною близько 50 см.
4
Нарізані гілки очистіть зверху від листя - це буде ручка. Починайте збирати з товстих великих гілок, вони підуть в серединку. Дрібніші прикладайте навколо - так віник вийде гущі. Якщо ви робите віник з лікарськими травами, то покладіть їх також в серединку. Надайте вінику злегка уплощенную форму, т.к. зібрані "мітлою" вироби сохнуть гірше і втрачають свої корисні властивості. Зв'яжіть ручку щільною мотузкою (паперовим шпагатом) у двох місцях: ближче до листя і на кінці. Підробити вилазять хвости сокиркою. Можна акуратно обв'язати ручку брезентовій смугою або бинтом. Не робіть віник дуже товстим, від такого «знаряддя» рука буде сильно втомлюватися.
5
Готовий віник має матово-зелене забарвлення листя і приємний запах. Розвісьте віники під навісом (обов'язково в тіні) на сквознячке. Просушуйте їх близько тижня. Після цього зніміть, підтягніть ручку мотузкою більш щільно і укладіть на стелажі на зберігання.
Корисна порада
На відміну від листяних віників, хвойні (ялинові, ялицеві та кедрові) можна зробити в будь-який час року. Їх обов'язково використовують свіжими, тому що голки при сушінні обсипаються.