Як підібрати чоловічу стрижку. Як вибрати зачіску.

Чоловікові часто непросто підібрати «свою» стрижку. Експериментувати зі стилями, зачісками і укладками - ніби як прерогатива жінок. Ось і стрижуться представники сильної статі так само, як в дитинстві - нехай навіть зачіска їм зовсім не йде, не відповідає типу волосся і форми обличчя.
Вам знадобиться
  • Хороший перукар.
Інструкція
1
Підбирати чоловічу стрижку потрібно індивідуально, адже риси обличчя, форми черепа і тип фігури диктують особливості зачіски для кожного чоловіка. Разом з модними тенденціями слід враховувати і анатомічні нюанси зовнішності.
2
Зверніться до досвідчених перукарям. Вони знають, як підібрати чоловічу стрижку, завжди об'єктивно ставляться до особливостей зовнішності своїх клієнтів і обов'язково допоможуть прийняти правильне рішення.
3
При виборі чоловічих стрижок потрібно врахувати, що вони діляться на класичні та креативні. Найпростішою зачіскою, що відноситься до першого типу, є стрижка наголо. При цьому волосся або збривають машинкою зовсім, або залишають кілька міліметрів.
4
Якщо стоїть завдання підібрати чоловічу стрижку, яка б виглядала акуратно, можна залишити коротке волосся однакової довжини по всій поверхні голови. Стильно і нічого зайвого. Потрібно відзначити, що такі стрижки найкраще підійдуть чоловікам з правильною формою черепа. Можна залишити волосся трохи довше спереду, вийде так звана стрижка «їжачок». Найчастіше цей варіант віддають перевагу чоловіки з досить жорсткими прямими волоссям.
5
Креативні чоловічі стрижки допомагають створити неповторний і сучасний образ. Виберіть молодіжний стиль - він припускає пасма різної довжини, безладну укладку.Другіе варіанти - зачіска "Гаврош", з дуже довгим волоссям ззаду і короткими на скронях і з боків, або асиметричні пасма з чубчиком.
6
Якщо у вас кругле обличчя і масивні вилиці, виберіть коротку стрижку без чіткої окантовки ззаду і з боків. Віскі повинні бути середньої довжини. Якщо лоб низький, цю особливість допоможе приховати недовга чубчик, що закриває лінію росту волосся на лобі. Волосся, що розташовуються над нею, повинні бути укладені досить об'ємно.
7
Підбираючи чоловічу стрижку до витягнутому особі, в першу чергу відмовтеся від довгого волосся, прямого проділу і звисаючих вусів. Підійде стрижка з коротким волоссям з боків (2-3 см), об'ємна зверху. Лоб допоможе закрити проріджена (Філіровать) чубчик. Вузьке підборіддя замаскуйте невеликою борідкою.
8
При підборі чоловічої стрижки до трикутного особі в першу чергу необхідно замаскувати лоб! Стрижка повинна бути рівномірно короткою (1-2 см.), А пасма покладені в різні боки за допомогою воску. Чітко окреслені віскі в даному варіанті чоловічої стрижки протипоказані. Існує й інший варіант: короткі пасма з боків, а зверху - довге волосся, змодельовані за допомогою мусу. Якщо ніс закоротка, позбудьтеся чубчика.
Зверніть увагу
Перш ніж виконувати будь-яку стрижку, необхідно ретельно розчесати волосся, щоб з'ясувати напрямок їхнього росту і товщину. Тільки після цього можна моделювати зачіску. Зверніть увагу на особливо складні для стрижки частини голови: маківку, лобову і потиличну області. Тут характерний ріст волосся може викликати труднощі. Крім того, щільність волосяного покриву різна в різних областях.
Корисна порада
Для створення яскравого і незвичайного способу іноді мало підібрати чоловічу стрижку. Фарбування, мелірування або тонування допоможе завершити зачіску. Попросіть перукаря світлих окремі пасма або пофарбувати їх в різні кольори.