Як облаштувати кухню на дачі.

Дача - це традиційне місце для відпочинку. Але там також ночують і живуть, коли настає довгоочікуваний відпустку або звичайні вихідні. Тобто дача часто виконує роль нехай тимчасового, але все-таки вдома. А що в будинку головне? Це звичайно кухня. Так як звичайний дачну ділянку не дає можливості особливо розвернутися, то і дачні будиночки, в основному, невеликого розміру. А вже кухні в такому будиночку відводиться і зовсім крихітне простір. Як же правильно облаштувати кухню на дачі, щоб там було зручно і готувати, і приймати їжу. Що ж повинна в себе включати мінімально обладнана кухня на дачі?
Інструкція
1
Електричну або газову плиту або інший варіант конфорка. Якщо будиночок, оснащений електрикою, то для зручності можна обставити кухню електричними приладами, які полегшують процес приготування їжі. Наприклад, електричний чайник, мікрохвильова піч, скороварка, мультиварка і ін.
2
Шафа для продуктів необхідний для довго зберігаються продуктів, таких як крупа, сіль, цукор, макарони. Для їх постійного зберігання потрібні щільно закриваються банки. Це вбереже продукти від набігів комах, гризунів і впливу сонячного світла. Консерви та інші швидкопсувні продукти краще привозити в такій кількості, щоб з'їсти їх відразу.
3
Ніяк не можна обійтися без столу. Стіл в маленькому просторі виконує і роль робочої поверхні, і роль місця для прийняття їжі. Тому він повинен бути стійким, досить містким і легко миється.
4
Раковина також необхідний атрибут будь-якої кухні. Без неї неможливо помити овочі та фрукти, що унеможливлює робити заготовки на дачі, що дуже зручно. Також з'являться незручності при митті посуду.
5
Дуже зручний варіант міні-кухні, зробленої на замовлення. Це індивідуальний комплекс, що складається з необхідного набору меблів і кухонної техніки. Вони займають близько метра в довжину і два в висоту, що зручно для малогабаритних кухонь. Завдяки ергономічному розташуванню елементів, ця міні-кухня дозволяє не тільки готувати, але і мити, і зберігати продукти.