Як прибрати подряпини з екрану телефону. Як усунути подряпини на екрані телефону.

В процесі використання мобільного телефону на його дисплеї неминуче з'являються подряпини і потертості, які псують зовнішній вигляд, та й самому дисплею через них стає гірше. Є способи, щоб прибрати подряпини з екрану телефону.
Інструкція
1
Купіть спеціальну поліроль для видалення подряпин з CD дисків, наприклад Disc Repair. Нанесіть її на подряпаний екран мобільного телефону та обережно, ватяним тампоном поліруйте протягом трьох хвилин. Екран після полірування стає, як новий і без подряпин.
2
Для другого способу вам буде потрібно ганчірочка, машинне масло і паста ГОІ. Спочатку телефон краще розібрати і зняти подряпане скло. Візьміть зняте скло, капніть на нього машинним маслом. Потім візьміть шматочок пасти ГОІ і натріть ганчіркою поверхню скла. Терти потрібно довго, приблизно близько однієї години. Тріть добре і як помітите, що шар пасти і масла ганчірка вже в себе ввібрала, додайте ще трохи пасти і масла і продовжуйте терти. В результаті ви побачите, що ваші подряпини, як великі, так і дрібні починають зникати. Коли бажаний результат буде досягнутий, візьміть поліроль, чисту ганчірку і закріпіть ефект.
3
Купіть пасту Displex і приготуйте будь-яку м'яку ганчірочку, тільки не дуже тонку. Обклейте корпус вашого телефону малярською стрічкою, інакше паста може роз'їсти фарбу на корпусі. Збовтайте тюбик. Видавіть пасту на екран і починайте інтенсивно терти круговими рухами. Не можна сильно натискати на ганчірку в одному і тому ж місці, інакше через високу температури поліроль зніме частину пластмаси в екрану. У підсумку ви отримаєте новий блискучий екран мобільного телефону.
Корисна порада
Пасту ГОІ застосовують для шліфування, доведення, полірування поверхонь і різних виробів.