Як переписати файл. Як зняти з файлу захист від запису.

Іноді доводиться стикатися з несподіваними труднощами при досить нескладної операції перезапису файлу . Нижче детально описано декілька правильних варіантів послідовності дій при заміні файлу .
Інструкція
1
Якщо потрібно переписати звичайний файл, який не є частиною операційної системи, то це можна зробити таким чином. Спочатку відкрийте стандартний провідник Windows натисканням клавіш CTRL + E або подвійним клацанням на іконці «Мій комп'ютер».
2
По дереву папок у лівій панелі перейдіть до місця зберігання вашого нового файлу , виділіть його і скопіюйте в оперативну пам'ять. Зробити це можна натиснувши поєднання клавіш CTRL + C, або клацнувши файл правою кнопки миші і вибравши в контекстному меню відповідний пункт.
3
Після цього по дереву папок у лівій панелі провідника перейдіть до місця зберігання файлу , який потрібно переписати. Якщо місце його зберігання невідомо, то в головному меню (на кнопці «Пуск») в розділі «Знайти» виберіть «Файли і папки», у вікні, пошуку наберіть назви потрібного файлу і натисніть "Знайти".
4
Коли файл буде знайдений з використанням пошукового діалогу або в провіднику, виділіть його і вставте міститься в оперативній пам'яті файл заміни. Можна зробити це, натиснувши поєднання клавіш CTRL + V або клацнувши правою кнопки миші і вибравши відповідний пункт в контекстному меню.
5
Якщо операційна система видасть повідомлення про неможливість переписати файл, то, мабуть, файл в цей момент використовується в роботі який або з прикладних програм. Закривши програму, повторіть вставку файлу . Якщо звичайним способом закрити програму немає можливості, то повторіть всю процедуру після перезавантаження комп'ютера в безпечному режимі.
6
Якщо ж треба переписати системний файл зі складу діючої операційної системи, то вам потрібно діяти в трохи іншій послідовності. Але спочатку, як і в попередньому варіанті, поєднанням клавіш CTRL + E, або подвійним клацанням по іконці «Мій комп'ютер» відкрийте провідник Windows.
7
По дереву папок у лівій панелі провідника перейдіть до місця зберігання вашого нового файлу , виділіть його і скопіюйте в пам'ять, як це було описано в попередньому способі.
8
Як і у випадку з несистемним файлом по дереву папок у лівій панелі перейдіть до файлу, який треба замінити, або знайдіть його, скориставшись пошуковим діалогом «Файли і папки» з розділу «Знайти» головного меню (на кнопці «Пуск »).
9
Знайдений в провіднику або в пошуковому діалозі файл клацніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". У віконці властивостей файлу на вкладці «Безпека» натисніть кнопку «Додатково».
10
У вікні на вкладці «Власник» у списку «Змінити власника на» вам потрібно вибрати рядок свого логіна. Потім натисканням кнопок «ОК» закрийте обидва відкритих діалогових вікна.
11
Після зміни власника вставте файл з оперативної пам'яті натисканням клавіш CTRL + V або клацанням по файлу правою кнопкою миші і вибором відповідного пункту в контекстному меню.
12
Якщо система покаже повідомлення про неможливість цієї операції, то, мабуть, в цей момент файл використовується в роботі ОС. Для завершення його роботи примусово натисканням клавіш ALT + CTRL + Delete запустите диспетчер задач, знайдіть на вкладці "Процеси" потрібний процес, виділіть його та натисніть «Завершити процес». Якщо таким способом не вдасться закрити програму, то замінювати файл доведеться після перезавантаження в безпечному режимі.