Як вибрати стілець для школяра. Який стілець повинен бути у школяра.

Як свідчить статистика, 50% дітей вступають до школи з діагнозом «порушення постави». Поки хребет формується, це можна виправити. Дитина більшу частину дня проводить за уроками, сидячи на стільці . Необхідно правильно вибрати стілець для школяра.
Інструкція
1
Вибираючи стілець, пам'ятайте, що дитина росте, і вам доведеться кілька разів за шкільні роки міняти висоту сидіння, щоб не порушити його поставу і не зіпсувати зір. Визначте для себе, який стілець ви купите: офісний, з регульованою висотою і нахилом спинки, в залежності від росту дитини, або звичайний, на який доведеться підкладати тверду подушечку і підставляти під ноги лавку.
2
Прямо в магазині визначте необхідну висоту. Для цього посадите школяра на стілець. Ступні ніг повинні рівно стояти на підлозі, спина щільно притискатися до спинки. Визначте кут, який утворився в результаті згинання ніг в колінах. Він повинен бути прямим. Тупий кут означає, що висота занадто велика, гострий - висота мала для дитини. Обов'язково перевірте, чи не впирається Чи край сидіння в його підколінну чашечку.
3
Щоб правильно вибрати стілець для школяра, перевірте, на яку вагу він розрахований. Збігається він з вагою вашої дитини.
4
Уважно огляньте стілець: як опрацьовано його деталі, чи немає гострих кутів, наскільки якісно проведена збірка.
5
Перевірте наявність сертифіката якості. Матеріали, з яких виготовлений стілець, повинні бути екологічно чистими і відповідати стандартам якості. Дитячі стільці виготовляються з ДСП, фанери і масиву дерева. ДСП - дешевий матеріал, він важкий і містить багато смол, погано переносить вологе прибирання, а це суттєвий недолік для дитячих меблів. Ідеальний матеріал для неї - натуральне дерево. Для обробки повинні застосовуватися лаки і фарби з натуральної сировини. Перевірте це при здійсненні покупки. І зробіть правильний вибір.
6
Врахуйте той факт, що цю річ ви купуєте для дитини. Він повинен відчувати себе комфортно. Обов'язково дізнайтеся його думку з цього приводу, перш ніж вибрати модель.