Як прикрашати келихи на весілля.

Весільний індустрія пропонує на вибір багато різних аксесуарів для урочистості з різною ціною. Насправді на деяких можна заощадити, виготовивши їх своїми руками. Наприклад, весільні келихи для нареченого і нареченої. В магазинах вони коштують недешево, а якщо прикрашати їх самостійно, це будуть унікальні келихи , в єдиному екземплярі, створені спеціально для молодої пари.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно визначитися з кольором прикрас. Прийнято використовувати матеріали легких пастельних відтінків, краще, якщо колір буде збігатися з кольором весільного плаття або прикрас нареченої. Якщо плаття з позолоченим або голубуватим орнаментом, келихи , прикрашені Пунцовий стрічкою виділятимуться на тлі загальної ніжною атмосфери.
2
не обтяжують келихи великою кількістю атрибутів. Кількох квіток або стрічок буде цілком достатньо, тут найголовніше - не перейти грань смаку, коли стиль переходить в кітч.
3
Купіть вузькі шовкові стрічки, ними можна оповити келих по діагоналі, а ніжку - закрити повністю. Не забудьте прикріпити стрічку на клей. Місце початку стрічки скрійте за невеликим квіткою (у відділах для хенд-мейду такі продаються). Можна прикріпити ще кілька квіток діагонально першому ближче до основи келиха.
4
Якщо ви непогано малюєте, можна розписати келихи спеціальними акриловими фарбами. Зробіть трафарет - два сердечка - і прорисуйте їх фарбою - сріблястою, наприклад. Від цих сердець можна зробити красивий витіюватий узор або горизонтально, або спускається до ніжки келиха. Бокал нареченої можна прикрасити промальованою ниткою перлів, рукавичкою або туфелькою, а у нареченого - краваткою-метеликом або голубом, злітає вгору за голубкою. Спробуйте намалювати риси нареченого і нареченої на відповідних келихах, а ніжку прикрасити квіткою, які продаються в будь-якому відділі по оформленню подарунків - такі дійсно іменні келихи зберігатимуться в родині багато років.
5
І не забудьте про мереживо! Келихи, прикрашені мереживною тасьмою виглядають просто шикарно і завжди викликають захоплення не тільки у молодят, а й у всіх гостей. Можна скласти його у вигляді серця, квітки або просто зав'язати бантом на ніжку келиха.