Як схуднути дитині.

Щоб схуднути дитині вимагає правильно організований режим харчування.
  1. Замість швидких темпів зниження маси тіла, слід націлити дитину на уповільнення подальшого набору ваги. При цьому маса його тіла не буде так стрімко збільшуватися, а з дорослішанням, його тіло буде ставати стрункішою.
  2. Можна запропонувати вашій дитині програму здорового харчування та активного способу життя. В раціоні повинні переважати білки, бажано тваринного походження, необхідні росте і розвивається організм. Тому в меню повинні входити: м'ясо, яйця, риба, молочні продукти. Слід знизити споживання вуглеводів і жирів, обмеживши в раціоні вміст солодощів, кондитерської випічки, хліба, макаронів. Не потрібно давати сильно солодкі компоти і соки. Для їх заміни ідеально підійдуть натуральні фруктові та овочеві соки. В них містяться велика концентрація пектину і клітковини, які нормалізують роботу кишечника. Крім того, схуднути дитині допоможуть свіжі овочі і фрукти, які збагачують молодий організм всіма необхідними вітамінами і мінералами. Вони виводять з організму не потрібну рідину.
  3. Варто залучити до здорового способу життя та інших членів родини, щоб ваш малюк не сприймав фізичні навантаження як покарання. Будь-яка зміна в харчування або залученню до заняття спортом дитини варто почати з власного прикладу. Приміром, бажаєте відучити дитину перекушувати сухариками, запропонувати разом з'їсти який-небудь фрукт.
  4. Більш твердий розпорядок прийому їжі. Часті прийоми їжі знижують рівень голоду. До того ж, при такому режимі, з'їдені продукти перетравлюється набагато краще і не відкладається в організмі. Буде не погано, якщо вся сім'я або один з членів сім'ї буде їсти разом з дитиною, хоча б один раз в день. Режим харчування слід продумати таким чином, щоб основна частина харчування припадала на першу половину дня, під час активності дитини, і коли споживані їм калорії будуть ефективніше витрачатися. Останній прийом їжі краще встановити за дві години до сну.
  5. Бажано, щоб ваш малюк розумів свою проблему і бажав з нею боротися. Не варто весь час акцентувати увагу на масу його тіла, необхідно пояснити дитині, що все, що він виконує, спрямоване не на те, щоб скинути весь, а на його здоров'ї. Важливо, щоб ваша дитина усвідомлював, що ви його цінуєте і любите таким, яким він є.