Як повернути панель меню.

При роботі з додатками іноді після випадкового натискання «не туди» пропадають панелі інструментів або меню . Особливо часто таке буває при роботі в редакторі Microsoft Word. Дані панелі призначені для додаткової зручності користувачів. Вони забезпечують прямий, швидкий доступ до основних і часто використовуваних функцій програми. Тому не варто перебудовуватися через закриття панелей і міняти звичний ритм взаємодії з програмою, використовуючи лише основне меню . Набагато простіше знайти і повернути на місце «втекли» панелі інструментів. Це легко зробити через налаштування зовнішнього вигляду програми.
Інструкція
1
У головному вікні в головне меню виберіть пункти «Сервіс» - «Налаштування ...». На екрані відобразиться вікно установок програми. Відкрийте в ньому вкладку «Панелі інструментів».
2
У вікні з'явиться список всіх панелей додатки, які можна використовувати в роботі. В даному списку знайдіть необхідну вам панель, переміщаючись по списку за допомогою прокрутки. Поставте прапорець навпроти потрібного рядка, щоб повернути панель назад.
3
Автоматично програма відкриє дану панель в основному вікні програми. Після установки всіх необхідних панелей вийдіть з вікна налаштувань натисканням кнопки «Закрити».