Як налаштувати звукову карту. Як знайти настройки звукової карти.

Після того як комплектуючі встановлені в комп'ютер, вони потребують в налаштуванні. Установка драйверів, настройка супутнього програмного забезпечення - іноді ці операції прості і виконуються буквально «в один дотик», а іноді вони перетворюються на справжній головний біль. В цьому випадку процес може розтягнутися на годинник і потребує вивчення гори додаткових матеріалів. На щастя, при налаштуванні звукових карт таких ситуацій практично не виникає.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, звукова карта, інсталяційний диск з драйвером, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити при налаштуванні звукової карти, це встановити її драйвер, спеціальну програму, яка «стикується» пристрій з операційною системою Windows. Програму установки драйвера можна знайти на диску, яким комплектується звукова карта (у разі, якщо вона вбудована, в якості такого виступає диск до материнської плати), або завантажити з сайту виробника пристрою. Запустіть програму-інсталятор. Якщо установка виконується з диска, вона повинна запуститися автоматично відразу після того, як диск буде вставлений в привід.
2
Сама установка триває кілька хвилин, ви повинні будете всього лише кілька разів натиснути кнопку «Далі». Після завершення установки з'явиться повідомлення про це, і, можливо, буде потрібно перезавантаження комп'ютера.
3
Після перезавантаження в панелі завдань в нижньому правому куті екрану з'явиться значок управління звуку, який виглядає як мініатюрний динамік. Двічі клікніть по ньому лівою кнопкою миші. У вікні встановіть необхідний рівень гучності для пристроїв, а також, якщо потрібно, зніміть галочку «Вимкнути» в полі управління мікрофоном, щоб можна було його використовувати.