Як підписати картину. підписування картини.

Підпис - один з головних, хоча не єдиний критерій визначення авторства картини. Існує кілька способів поставити підпис на полотні. Простота або вишукана іронічність підпису залежать від художньої задумки автора і його фантазії.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб підписати картину - просто виписати тонким пензлем своє прізвище по закінченні роботи в кутку полотна. Бажано розрахувати положення підпису таким чином, щоб рамка її не закрила. Колір підпису не повинен сильно контрастувати з кольором свого фону, але зливатися або розтікатися (наприклад, якщо фарба на кисті занадто рідка) букви теж не повинні.
2
Використовуйте символ стихії, тварини або рослини, з яким асоціюйте себе. Використовуйте його замість однієї з букв свого імені, краще заголовної, поставивши у відповідне положення
3
Букви можуть бути складені не просто з ліній, а з елементів композиції. Приміром, листя можна скласти в кілька букетів у формі букв імені. В такому випадку колір підпису повинен бути контрастним, щоб підкреслити вашу фантазію.
4
Складіть свій підпис з шарад і асоціацій. Ви можете уявити предмет, відповідний переводу вашого імені на російську мову (Світлана - світло, наприклад, сонце, Олег - вогонь, і т.д.). Такі шаради краще не висувати на передній план і написати в приглушених тонах.