Як підписувати малюнки. Як що то придумати в малюнку.

Авторство малюнка, як й іншого художнього твору, визначається рядом критеріїв: стилем («почерком») автора, вибором певної гами і тематики, але головним фактором визначення автора була і залишається підпис. Як правило, вона ставиться в кутку малюнка і містить ініціали або прізвище автора.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб підписати малюнок - поставити власний підпис, аналогічну тій, що ви ставите в документах. Бажано витримати її в гамі малюнка і не робити надмірно великий. Вона не повинна привертати уваги і виступати на перший план.
2
Свою «офіційну» підпис ви можете прикрасити декоративними елементами: замість однієї з букв поставити фігурку, яка впишеться в загальну композицію (побитий прийом: «ж» замінити на жука). Краще використовуйте прикраси в якості заголовних букв, це логічніше і привертає увагу як тонка доречний жарт.
3
Складіть букви імені повністю з елементів композиції. Можете розташувати загальну композицію у вигляді одного зі своїх ініціалів. При цьому способі підписати рисунок гамма підпису повинна контрастувати з основною композицією.
4
Оформіть своїми ініціалами рамку по краях малюнка. Її гамма повинна бути трохи світліше або темніше основної композиції залежно від розмірів малюнка.
5
Оформіть своє ім'я або прізвище в шараду за принципом значення імені, подібності з якимсь іншим словом або іншим способом.
Зверніть увагу
Розташування підпису при будь-якому способі повинно бути таким, щоб рамка не закривала її.