Як посадити річ. Як випрати річ щоб вона сіла.

Деякі переживають про те, що невдало випрали річ і вона сіла, інші мріють про зворотне. Тільки от посадити річ легше, ніж розтягнути її до потрібного розміру. Краще звичайно купувати одяг заздалегідь приміряючи її, а й у разі невдало підібраного розміру це можна поправити. Якщо ви купили малу одяг, з часом шкарпетки вона сама повинна розтягнутися. А от якщо вона вам трохи більша, спробуйте її посадити.
Вам знадобиться
  • -кіпяток
  • -лед
  • -холодне вода
  • центрифугах
Інструкція
1
Гаряча вода сприяє зменшенню речі в розмірах. Тому закип'ятіть відро води і опустіть одяг на 15-30 хвилин. Якщо матеріал має яскравий колір, тримайте меншу кількість часу, а білі тканини можете трохи покип'ятити.
2
Попередньо заморозьте лід і додайте його в холодну воду. Потім витягніть річ з окропу і опустіть в крижану воду. Чим сильніше буде перепад температур, тим краще вийде результат.
3
Ну і звичайно не забудьте віджати річ на найсильніших оборотах. Так ви закріпіть ефект від виконаної перш роботи. Тільки от не засмучуйтеся, якщо одяг втратить форму, адже тканина може деформуватися.
4
Просушите і погладьте матеріал. Приміряйте і оцініть результат, ви повинні залишитися задоволені, якщо звичайно досліди вироблялися не над делікатною тканиною.