Як вибрати диски на автомобіль. диски на авто Як вибрати.

  •  Красива машина з ефектним тюнінгом і аксесуарами завжди радує око і привертає увагу. Одними з елементів, які надають автомобілю неповторний вигляд, є диски. Цікаві диски прикрасять будь-яку машину, навіть стару, а нової додадуть витонченість і блиск. Асортимент і типорозмір дисків дуже великий, проте при їх покупці варто керуватися не тільки зовнішнім виглядом і естетичністю. Існує безліч інших важливих критеріїв, які необхідно враховувати при їх виборі.
  •  Чи не керуйтеся при виборі дисків їх вартістю. Адже дешево - це не завжди неякісно, і навпаки. Тут головне не ціна, а дизайн, надійність, стійкість, зносостійкість і багато іншого. Подивіться на країну-виробника. Російські виробники - це непоганий варіант для вітчизняного автопрому і для недорогих іномарок. Диски з Туреччини, Японії відносно недорогі, і ціна відповідає якості. А ось продукція з Німеччини вже вважається елітною і коштує дорожче.
  •  Зверніть увагу на число кріпильних отворів, їх кількість звичайно дорівнює п'яти. Діаметр окружності, на якому розташовуються ці отвори, повинен бути без відхилень. Також подивіться на відстань між кріпильним кругом і краєм диска - чим воно менше, тим більше буде виходити колесо за лінію крила.
  •  Запам'ятайте, що краще буде, якщо ширина обода диска буде на 25-30% менше, ніж ширина шини. Приділіть увагу товщині купуєтьсяпродукції, адже сильно широкі або сильно вузькі диски порушують профіль шини. Це веде до погіршення маневреності автомобіля.