Як поставити пароль на заставку.

В пошуках надійного захисту інформації всі способи можуть виявитися дієвими. До захисту комп'ютера можна додати захист заставки екрану, поставивши на неї пароль . Таким чином, не кожен зможе почати роботу з комп'ютером, якщо він був вже включений. Для блокування доступу до комп'ютера використовується такий же код, як і при вході в операційну систему. Якщо цим паролем володіє ще хтось крім вас, то він також буде мати повний доступ до вашого комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Установка пароля на екранну заставку.
Інструкція
1
Для включення режиму введення пароля після відключення екранної заставки необхідно відкрити параметри екранної заставки. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». У вікні, відкрийте пункт «Заставка», потім виберіть пункт «Завдання пароля заставки».
2
Встановіть позначку навпроти пункту «Починати з екрану входу в систему», виберіть інтервал включення заставки (в хвилинах), потім натисніть кнопку «ОК». Це є основним способом включення режиму заставки з паролем.
3
Також можна зробити цю операцію за допомогою системного редактора реєстру. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть значення regedit і натисніть кнопку «ОК». У вікні, редактора реєстру відкрийте наступну папку HKEY_CURRENT_USERSoftwarePoliciesMicrosoftWindowsControl PanelDesktop. У цій папці необхідно змінити значення ключа ScreenSaverIsSecure з «0» на «1». Якщо такого значення немає, то його необхідно створити, натиснувши праву кнопку миші на вільному місці відкритої папки, потім вибрати «Створити».
4
Якщо ви не вмієте або не знаєте, як створювати ключі, то можна скористатися створенням файлу для редактора реєстру. Програма автоматично змінить або створить той ключ, який ви пропишіть у файлі реєстру. Для створення такого файлу необхідно відкрити текстовий редактор і створити новий документ. У тілі цього документа розмістіть наступні рядки: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USERSoftwarePoliciesMicrosoftWindowsControl PanelDesktop] "ScreenSaverIsSecure"="1"
5
Після цього натисніть меню «Файл», виберіть пункт "Зберегти як", дайте назву файлу «Заставка.reg», потім натисніть «Зберегти». Після цього запустите файл, в діалоговому вікні натисніть «Так».