Як укладати волосся в домашніх умовах.

Домогтися відмінного результату і красиво укласти волосся можна і в домаш умовах, головне - усвідомити декілька зовсім нескладних правил і секретів професійних перукарів, завдяки яким ви зможете виглядати прекрасно і без відвідування салону!
Інструкція
1
По-перше, запам'ятайте: найкраще укладаються чисті і добре зволожені волосся . Тому незалежно від того, якого результату ви плануєте досягти: легких кучерів або ідеально прямого волосся, перед укладанням варто мити голову з використанням зволожуючого шампуню і кондиціонера. Маленький секрет: щоб "пом'якшити" негативні наслідки від подальшої термічної обробки волосся феном, намагайтеся мити голову досить прохолодною водою. Чому це важливо? Від гарячої води волосся як би плавиться, стає м'яким і пористим, а холодна температура закриває його лусочки, що вбереже волосся від пересихання.
2
Добре, якщо у вас є фен з можливістю вибору температури, а вже якщо з функцією холодного повітря, то просто чудово. Фен - це річ, в яку варто вкластися, тоді ви зможете відтворювати практично будь-які укладання і набагато менше шкодити волоссю. Дешеві і прості фени найчастіше створюють занадто гарячий струмінь повітря, що просто не може позначитися на волоссі добре.
3
Тепер огляньте свій арсенал - які у вас є гребінця? Прекрасним і досить-таки універсальним засобом є кругла щітка-гребінець, якою можна і випрямляти волосся , і надавати їм обсяг, а також легкі локони на кінчиках. Так що вибирайте якісну щітку, яка не буде пошкоджувати і електризувати волосся - і приступайте до укладання!
4
Якщо ви хочете зробити волосся максимально прямими, то нанесіть на них розгладжує і надає блиск спрей, розділіть їх на пасма і приступайте до укладання. Накручуйте кожну пасмо а щітку і як би оттягивайте її під струменем повітря, розташувавши фен на відстані приблизно в 20-30 сантиметрів від волосся.
5
Для додання же волоссю об'єму вам також варто розділити волосся на пасма, правда, попередньо завдавши мус або пінку. Кожне пасмо необхідно піднімати біля коріння і витягати вгору, а струмінь фена направляти на корені. Іншу частину пасма можна як випрямити, так і завити за допомогою тієї ж щітки на кінчиках.
6
хвилястих зробити волосся можна за допомогою бігуді або плойки - в останньому випадку, щоправда, потрібно обережніше поставитися до вибору засобу і віддати перевагу термозахисний.
7
В "домашній" обстановці вельми важливо використати потрібну кількість укладального кошти - тут дуже важливо не переборщити! Краще нанести трохи менше, ніж потім мучитися із зіпсованою укладанням і важкими, склеєними волоссям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YJbl9CRRJkw