Як зберігати сторінку Як картинку. Як зберегти фото в інтернет без можливості її завантажити.

На жаль, сучасні браузери в стандартному варіанті все ще не вміють зберігати веб-сторінки в графічних форматах. Якщо виникає така необхідність це зробити - доводиться шукати інші можливості. Нижче описано кілька способів збереження сторінки сайту в форматі зображення.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - скористатися наявною в кожному комп'ютері можливістю робити знімок екрана. Відповідна кнопка з написом "Print Screen" (іноді скорочено "Prt Scn") розташовується зазвичай у верхньому ряду кнопок, вище кнопок навігації. Послідовність дій така: - натисніть кнопку "Print Screen", щоб скопіювати всю видиму область екрана монітора в оперативну пам'ять комп'ютера (на лептопах іноді необхідно натискання у поєднанні з кнопкою "Fn"). Можна сфотографувати не весь екран, а тільки активне вікно, натиснувши кнопку в поєднанні з клавішею Alt; - відкрийте будь-який графічний редактор, наприклад стандартний графічний редактор ОС Windows Paint, натисніть сполучення кнопок Ctrl + N, щоб створити новий документ; - натисканням сполучення кнопок Ctrl + V або вибравши відповідний пункт в меню редактора, вставте скопійоване; - залишилося тільки зберегти картинку в потрібному вам графічному форматі і в потрібне вам місце на компьютере.К жаль, таким способом можна зробити знімок тільки видимої області сторінки .
2
Цього недоліку позбавлений другий спосіб - скористатися сервісом, запропонованим на сайті thumbalizr.com. У його безкоштовної частини є можливість зробити скріншот будь-якої сторінки в форматі зображення в три кроки: - після переходу на головну сторінку сайта, вам треба ввести адресу потрібної сторінки в поле з написом "Enter your target URL". Тут же поставте відмітку в полі "page", якщо потрібна картинка всієї сторінки повністю. Якщо достатньо зображення тільки видимої після завантаження частині сторінки - залиште позначку в полі "screen". Потім натисніть кнопку з написом "thumb it"; - за кілька секунд скрипти сайту просканують зазначену вами сторінку, покажуть її в мініатюрі і запропонують вибрати підходящий вам розмір картинки. Ви можете вибрати один з шести стандартних варіантів, клацнувши будь-яке з чисел від 150 до 1280 в поле "Download" або вказати якийсь свій власний розмір в поле "Custom". Тут число задає ширину картинки в пікселах, а висота буде підібрана пропорційно зазначеної вами ширині. Потім натисніть кнопку з написом "go"; - на наступній сторінці не буде нічого, крім зображення в зазначених вами розмірах. Вам потрібно клацнути її правою кнопкою, вибрати в контекстному меню пункт «Зберегти зображення» і вибрати місце на своєму комп'ютері, в яке ви б хотіли її помістити. Картинка буде збережена в форматі png.
3
Є програми, спеціально призначені для захоплення зображень з екрану, які теж вміють робити скріншот і невидимої частини вікна будь-якої програми, включаючи веб-браузери. Наприклад - SnagIt. Але здебільшого ці програми не безкоштовні, тому має сенс зупинятися на цьому варіанті тільки в тому випадку, якщо вам постійно доводиться працювати з скріншот.