Як встановити магнітолу на "лада калина". Калина установка магнітоли.

Нові сучасні аудіосистеми в Лада Калина стали встановлювати на початку 2011 року. Оснащуються ними автомобілі в комплектаціях «норма» і «люкс». Штатна магнітола додає до вартості машини близько чотирьох тисяч рублів. Однак багато автолюбителів воліють ставити автомагнітоли на свій смак, адже в Калині заявлений європейський ISO роз'єм, що спрощує установку.
Інструкція
1
Прикрутите колонки в задній полиці, попередньо знявши захисні решітки. Зняти кришки, при цьому не зламавши засувки - практично неможливо. Відкрутіть чотири самореза і зніміть поличні кріплення. Посуньте кришку, зніміть її і поставте полку тому.
2
Прикрутите колонки, звернувши увагу на те, що задні колонки на Лада Калина 13 сантиметрів. Підключіть штатні дроти до колонок, і не переплутайте полярність підключаються проводів: у них різні по ширині роз'єми.
3
Після того, як все підключіть, поставте назад полку і закрийте багажник. Не забудьте забрати всі необхідні інструменти, вони ще знадобляться для подальшої роботи по установці магнітоли.
4
Огляньте роз'єм вашої магнітоли, якщо це стандартний ISO-роз'єм, то вам пощастило. Якщо ж ні, то їдьте в магазин і купіть перехідник, який називається «вилка ISO 1х16».
5
Купіть антену, бо штатної в Калині немає, краще придбайте активну антену, яка кріпиться на шматок двостороннього скотчу. Ідіть в машину, потім зніміть пластмасову заглушку під магнітолу і витягніть її.
6
Закріпіть антену під нижньою полицею під бардачком - це одне з найкращих місць для прийому станцій. Підключіть всі дроти і перевірте роботу магнітоли до того, як все встане на свої місця. Переконайтеся, що на антені є живлення і обидві колонки справно звучать. Якщо все гаразд, то встановіть магнітолу в належний їй місце і насолоджуйтеся музикою.