Як економити на їжі.

В епоху криз і всякого роду економічних катаклізмів проблема економії встає особливо гостро. Хтось економить на одязі, хтось - на розвагах. Але коли вже нічого не допомагає, доводиться починати економити на тому, без чого обійтися не можна - на хліб насущний.
Інструкція
1
Найбільше люди витрачаються на їжу, коли йдуть кудись поїсти: в ресторани, кафе, бари. В таких місцях ніхто не візьме за вас гроші чисто за їжу. В рахунок, який вам приносять в акуратній шкіряній таткові, входить сервіс, обстановка, музика (особливо жива), послуги першокласного кухаря. Крім того, в багатьох місцях прийнято залишати чайові, оскільки з них часто складається дохід офіціанта. Тому, якщо зібралися економити на їжі , переходите на домашнє харчування, як би страшно (для деяких) це не звучало.
2
Якщо ви перейшли на домашню їжу, відразу проаналізуйте ситуацію: а раптом у вас в родині є свій шеф-кухар, який не може і дня прожити, щоб не приготувати що-небудь отаке? Дорогі страви зараз не для вас. Постарайтеся на час відкласти в сторону книгу "Вишукані делікатеси з усього світу" і будьте простіше. Проста їжа обійдеться вам значно дешевше. Прийде час, біла смуга повернеться у ваше життя, і знову можна буде влаштовувати домашні бенкети на весь світ.
3
Тепер урізуємо витрати і на просту їжу теж. Один і той же продукт можна купити в двох різних магазинах, віддавши в першому кругленьку суму, а в другому - на кілька рублів дешевше. Тепер - проста арифметика: якщо все те, що ви купували дорожче, купити дешевше, нехай і не набагато, економія буде в наявності. Серед продуктів теж вибирайте ті, ціна яких не включає в себе плату за бренд і дорогу упаковку. Виберіть магазини подешевше і продукти дешевше. Доведеться поплатитися частиною своїх звичок заради економії.
4
Ще один спосіб економити на їжі , особливо підходящий для людей, які не мають (поки) сім'ї, але зате оточені компанією друзів, наприклад, для студентів з общаги, - складатися великою компанією. Коли купуєш одразу на багато людина, виходить дешевше. Крім того, якщо ви відправилися за продуктами всі разом, то спокуса прикупити що-небудь дороге і смачне буде не так сильно вас терзати: чи не будеш же їсти смакоту на самоті, а ділити її з вами навряд чи багато хто захоче.
5
Все це, звичайно, дуже добре, але, як і в будь-якій справі, захоплюватися тут не треба. Економте на їжі , але не на здоров'я. Не потрібно пересідати на вермішель швидкого приготування або на хліб і воду. Їжте небагато, але так, щоб ваша їжа була повноцінною. Не їжте вечорами, адже основна маса з'їдається за день у сучасного міського жителя, як це не прикро, доводиться саме на вечір. З'єднайте турботу про вміст гаманця з турботою про своє здоров'я і свою фігуру, і тоді все у вас вийде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5HAsi5oH-Os