Як лікувати нежить немовляті.

Як правило, на першому році життя малюка мами часто не мають уявлення про те, як лікувати нежить немовляті. Часом навіть дорослій людина неприємно, коли з'являється нежить, то новонародженому особливо важко.
  1. Спочатку слід звільнити носик малятка від виділень. В аптеках можна знайти різні відсмоктувачі для слизу, які розроблені спеціально для очищення носа від виділень грудних дітей. Обов'язкових рекомендацій з придбання такого набору немає, можна купити просту гумову грушу середніх розмірів.
  2. Після очищення носа треба закапати краплі. Для малюка до одного року, зазвичай, використовують грудне молоко з підігрітим физраствором в пропорції 1: 1. Необхідно не просто закопувати отриману суміш в носик, а потрібно ретельно його промивати. Кількість крапель не обмежується. Цілком зрозуміло, що грудне молочко, що потрапило в ротик грудничка, йому не зашкодить. Носик також можна промивати настоєм з ромашки.
  3. Ще одним засобом, використовуваним як крапель в ніс для новонароджених дітей, є лактоглобулин. Даний засіб являє собою натуральний імуномодулятор, вироблений з молока і мають бактерицидну, протизапальну та імуномодулюючу властивістю. Його легко можна знайти в аптеці, лактоглобулин застосуються при умовно патогенної флори. Препарат розводиться в співвідношенні 1:10 простою водою і закопується по дві краплі шість разів на день.
  4. Використовувати судинозвужувальні краплі, щоб лікувати нежить немовляті, протипоказано. Таке лікування спровокує розширення слухових труб, і посилить розвиток середнього отиту у вашого малюка. Крім того, нежить може перейти в хронічну форму. При кожному годуванні спочатку необхідно добре промити носик, щоб дитина не відчував труднощів з прийомом молока і не залишився голодним.
  5. Щойно нежить починає зникати, в носі утворює велику кількість корок. Грудні діти через це відчувають неприємні відчуття. Тому слід дуже акуратно видаляти їх за допомогою ватною паличкою, перед цим змастивши слизову оболонку спеціальним маслом, наприклад персиковим, щоб скоринки стали м'якими, забезпечивши швидке позбавлення. Дану процедуру, необхідно проводити і у здорової дитини, тому як скоринки в носі з'являються і без нежитю.
Якщо Ваша дитина виявляє ознаки нежиті, не варто панікувати. Справа в тому, що у багатьох немовлят таким чином починає функціонувати слизова. Якщо ж справа все-таки в захворюванні і у малюка дійсно набряк слизової, тоді потрібно йому полегшити протікання хвороби.

Пам'ятайте, використання, яких або медикаментів, строго заборонено. З даною проблемою можна справіться.Чтоби правильно лікувати нежить у немовляти потрібно зрозуміти ваші основні завдання. Вам не потрібно, щоб припинилися соплі, саме вони зволожують слизову, і пов'язують бактерії. Вам не потрібно, промивати слизову дитині, можна дуже сильно нашкодити. Вам потрібен фізрозчин, календула, шавлія і ромашка. Купити все це можна в найближчій аптеці, так що проблем не предвідітся.Начніте лікувати дитину з створення мікроклімату. Температура в кімнаті 22-23 градуси. Постарайтеся забезпечити вологість. Для цього можна поставити таз з водою в кімнаті. Однак набагато ефективніше, зайти у ванну, включити гарячу воду і спровокувати пароутворення. Потім беріть малюка і йдіть до ванної разом з ним. Вологий носик буде себе тут добре відчувати, почнуть текти соплі, і Ви зможете умити малюка. Таку процедуру можна повторювати кожні полчаса.Можно лікувати нежить у немовляти, використовуючи трав'яні ванни. Для цього запарьте ромашку, шавлія і календулу. Заварити потрібно багато, тому робіть це або в чайнику, або у термосі. Потім беріть ванночку для купання малюка виливайте туди відвар і розбавляйте водою, поки температура не стане рівною 36-37 градусам. Купати малюка не менше 20 мінут.Еслі нежить посилився і загрожує забити ніс, потрібно діяти. Щоб лікувати нежить у цьому випадку, Вам знадобитися фізрозчин і піпетка. Кожні півгодини крапайте в кожну ніздрю по три краплі фізрозчину. Тільки крапайте, в іншому випадку Ви можете викликати попадання розчину в євстахієву трубу, що викличе отит і куди серйозніші проблеми.Вот такими простими методами, Ви зможете допомогти своєму малюкові, якщо у нього почнеться нежить. Будьте здорові.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nwloxCnssQ4