Як зшити підгузник. марлеві підгузники зшити.

Марлевий підгузник - засіб догляду за дитиною, альтернатива памперсам. Багатьом мамам доводиться користуватися багаторазовими підгузник ами. Хтось вибирає їх з бажання не забруднювати природу тоннами використаних одноразових підгузник ов, а хтось і заради економії.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно підібрати матеріал. Найкраще підходить марля. Вона продається у всіх аптеках і магазинах, де продають тканину. Ширина марлі, яка продається в аптеках, як правило, становить 90 см, а для підгузник а вам буде потрібно 1-2 метра (все, звичайно, залежить від того, як ви хочете закріпити його на тілі малюка і який підгузник ви збираєтеся зшити). А щоб краї марлі НЕ разлохматітся, зшийте їх вручну або на швейній машинці.
2
Існує два основних способи пошиття підгузник ів. Варіант перший: візьміть відрізок марлі довжиною близько 2 метрів, складіть його навпіл і зшийте квадрат розміром 100 * 90 см. І залиште маленьку дірочку, щоб підгузник можна було вивернути швами всередину. Так буде гарніше. Мінус цього підгузник а - його невелика толщіна.Второй варіант: вам також буде необхідно взяти відрізок марлі розміром 100 * 90 см. Складіть його навпіл, зшийте і виверне. У вас має вийти двошаровий марлевий прямокутник 50 * 90 см. Далі складіть в 3-4 рази (все залежить від ширини готового підгузник а, який ви бажаєте отримати). Потім складену таким чином марлю прошийте, щоб підгузник було зручно прати, і вам не доводилося щоразу його складати заново.
3
Закріпити підгузник на дитині можна безпечними шпильками або використовувати для цих цілей еластичний бинт. А можна нічим і не фіксувати, просто зверху надіньте штанці або щільно сповийте пелюшкою ніжки дитини. Не варто фіксувати гумкою на липучці, вона може викликати роздратування шкіри у малюка.
Зверніть увагу
Не залишайте дитину лежати у мокрих марлевих підгузниках, так як в цьому випадку волога швидко випаровується з тіла, і малюк може застудитися.
Корисна порада
Стирайте марлеві підгузники, як і решта дитячу білизну, спеціальним порошком або дитячим милом.