Як відкрити свою справу в маленькому місті. моє Маленков свою справу.

Відкриття бізнесу в маленькому місті потребує особливо ретельного підходу до вибору бізнес-ідеї, яка буде в ньому працювати. Найкорисніша, творча ідея, яка користувалася б попитом в мегаполісі, в маленькому місті має дуже великий шанс провалитися, незважаючи на активне залучення клієнтів. Однак це не означає, що бізнес в маленькому місті, швидше за все, не буде успішним: в маленьких містах є свої плюси і мінуси для бізнесу, крім того, є певний ряд ідей, який з великою ймовірністю буде працювати саме в маленькому місті.
Інструкція
1
Малий розмір міста означає, що при створенні бізнесу засновник зіткнеться з наступними проблемами: 1. мало споживачів - таким чином, немає сенсу відкривати, наприклад, вузькоспеціалізований магазин (косметика ручної роботи і т.д.). 2. мало працівників з високою кваліфікацією. Найкваліфікованіші кадри працюють в столиці чи в обласних центрах. Яку б зарплату ви не запропонували, люди не зможуть працювати краще, ніж вони умеют.3. маленьке місто - простір, де всі всіх знають. Тому якщо хтось пустить слух про те, що отруївся в вашому кафе, півміста в нього точно не зайдуть. З іншого боку, в цьому є і плюс, оскільки чутки про новий хорошому закладі поширяться швидко.
2
В маленьких містах є і певні переваги для бізнесу: 1. дешева робоча сила. В цілому зарплати в маленьких містах нижче, ніж у великих, тому витрати на персонал ніже.2. низькі ціни на оренду помещеній.3. відсутність успішних компаній, що добре зарекомендували себе на ринку. Цілком вигідним рішенням виявиться відкриття недорогого супермаркету в місті, куди ще не прийшла "Пятерочка" і де в принципі мало або немає супермаркетов.Все ці переваги дозволять почати бізнес, маючи порівняно невеликий стартовий капітал.
3
Тому, хто вирішив відкрити бізнес в маленькому місті, доведеться попрощатися з ідеями відкриття вузькоспеціалізованих закладів. Як би вам не хотілося відкрити фітнес-центр для жінок, де можна було б займатися аеробікою, йогою і пілатесом, в маленькому місті це навряд чи спрацює. Простіше не придумувати потреби, а знаходити незадоволені, яких досить багато.
4
Щоб знайти таку потребу, подивіться форум міста, газети з оголошеннями, просто прогуляйтеся по місту. Чого потребують його мешканці? Досить буде виділити хоча б п'ять незадоволених потреб, а потім вибрати з них ту, яку вам простіше і цікавіше задовольняти.
5
Важливо враховувати специфіку міста. Якщо він розташований поруч з обласним центром, то можна надавати його мешканцям ті ж послуги, які виявляються в обласному центрі, але дешевше. Таким чином ви привернете клієнтів і з обласного центру - вони проїдуться до вас, щоб заощадити. Якщо місто розташоване в сприятливому з точки зору екології місці, і поряд з ним будуються елітні котеджні селища, то сміливо можна відкривати ресторан, бажано з послугою "їжа на винос": мешканці цих селищ неодмінно заглянуть до вас.