Як виїхати на ПМП до Австралії. Як виїхати в Австралію на ПМЖ.

Якщо ви вибрали Австралію в якості країни, в якій плануєте жити і працювати довгі роки, вам необхідно вивчити способи виїхати в неї на постійне місце проживання. Треба відзначити, що це може виявитися досить складним завданням. Австралія, завдяки своєму високорозвиненому економічному та соціальному устрою, дуже приваблива для імміграції з інших країн. Тому її влада прагне надавати вид на проживання тільки найбільш перспективним з їх точки зору кандидатам.
Інструкція
1
Виїхати на ПМЖ до Австралії можна за чотирма основними категоріями: в рамках професійної імміграції, бізнес-імміграції, а так само в якості сімейної та гуманітарної імміграції. Призначення професійної імміграції - залучити в країну якомога більше висококваліфікованих фахівців затребуваних професій. Якщо у вас є відповідні професійні навички та досвід, але ще немає австралійського роботодавця, готового зробити вам запрошення, ця категорія буде найбільш кращою.
2
Для успішного переїзду до Австралії на ПМЖ в рамках бізнес-імміграції необхідно розташовувати значним капіталом, який можна буде вкласти в економічні структури країни. Великою перевагою в даному випадку буде наявність у вас досвіду управління власним бізнесом або робота на посаді високопоставленого топ-менеджера будь-якої серйозної компанії.
3
Сімейна імміграція передбачає возз'єднання з подружжям, дітей з батьками чи іншими близькими родичами, які є громадянами Австралії. Для цих категорій іммігрантів існують спеціальні візи, отримання яких відбувається в два етапи. На першому етапі видається тимчасова віза терміном до двох років. Для її отримання заявник повинен надати свідоцтво про шлюб або інший документ, що підтверджує родинні узи на протязі не менше 12 місяців і довести спільне проживання. Другий етап передбачає отримання постійної візи. Її можна отримати після двох років перебування в шлюбі з підданим Австралії.
4
Гуманітарна імміграція є найбільш складно організовуваній. Для отримання дозволу на ПМЖ в Австралії за цією програмою необхідно довести, що в країні проживання для заявника існує реальна загроза його життю або здоров'ю. Сюди ж можуть ставитися різні політичні, етнічні або релігійні переслідування. Однак, для того, щоб переконати владу Австралії надати вид на проживання на даному підставі, доведеться зібрати безліч документів.
5
Незалежно від того по якому каналу імміграції відбувається переселення, кожен кандидат повинен скласти іспит на достатнє володіння англійською мовою. У більшості випадків потрібно отримати сертифікат про здачу іспиту IELTS (General Module). Якщо майбутній переселенець не володіє англійською на необхідному рівні, йому доведеться пройти відповідні мовні курси і засвоїти необхідний мінімум. Так само практично всі претенденти на отримання виду на проживання в Австралії повинні продемонструвати хороший рівень здоров'я, для чого пройти медичне обстеження. Для отримання ж тимчасової візи достатньо буде тільки відповісти на ряд питань щодо свого здоров'я.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ChaSlftq-UM