Як в'язати гачком пишний стовпчик.

Техніка вив'язування пишних стовпчиків схожа з в'язанням всіх інших стовпчиків , виконуваних гачком. Однак за рахунок декількох накидов він виділяється на плоскому полотні і може послужити засобом створення об'ємних візерунків на виробі.
Вам знадобиться
  • Гачок, нитки
Інструкція
1
Наберіть необхідну кількість повітряних петель. Якщо виріб просто навчальний, буде достатньо зв'язати ланцюжок з 15 петель.
2
Відрахуйте три петлі з краю, включаючи ту, яка знаходиться на гачку. В четверту петлю введіть гачок. Рухом від себе накиньте на нього рабучую нитка, захопіть її і протягніть через петлю. Зробіть ще один накид і проведіть його через обидві петлі на гачку. Таким чином пров'яжіть стовпчиками без накиду весь ряд. Потім для підйому на наступний рівень зробіть дві повітряні петлі.
3
Зробіть накид на гачок, введіть його під обидві нитки першої петлі підстави і витягніть нитку через петлю. Знову зробіть накид і всуньте гачок в той же отвір, протягніть через нього нитку. Якщо ви використовуєте достатньо тонкі нитки, повторюйте операцію до 5 разів (від цього залежить пишність стовпчика). Після чого зробіть останній накид і ниткою пров'яжіть всі петлі, що накопичилися на гачку. Після наступного накиду пров'яжіть вийшла одну петлю.
4
Наберіть дві повітряні петлі і пропустіть одну петлю підстави. На другій петлі підстави зв'яжіть новий пишний стовпчик. Коли ряд буде закінчений, не забудьте про два повітряних петлях для підйому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i6cAJNxSx94
Зверніть увагу
Щоб ширина в'язання змінювалася, будьте уважні, коли починаєте новий ряд. Пров'язуйте стовпчик саме на першій петлі підстави, чи не плутаючи її з повітряними петлями кромки.
Корисна порада
Під час в'язання стежте за тим, щоб натяг робочої нитки було однаковим. Це дозволить вам зробити рівномірне акуратне полотно.