Як прикрасити квартиру в день народження. Як організувати Юбель.

День народження - свято родом з дитинства. Тому кожна людина в цей день відчуває себе трохи дитиною і радіє веселим сюрпризів від друзів. Створити атмосферу свята з самого ранку допоможе оформлення квартири іменинника.
Інструкція
1
Насамперед купите повітряні кульки. І побільше. Можна відпустити їх під стелю, а можна просто прикріпити до різних предметів по периметру кімнати.
2
Якщо день народження у дівчини, можна по всій квартирі поставити її улюблені квіти. Уявляєте, як їй буде приємно опинитися серед безлічі троянд або тюльпанів!
3
Створіть свої унікальні вітальні плакати і розтяжки. В центрі - фотографія «новонародженого», навколо неї - колаж з вирізаних з журналів предметів - того, що ви йому бажаєте.
4
Якщо прикраса квартири готується безпосередньо до часу святкування, і іменинник нічого про це не знає, можна заздалегідь в красиву піраміду скласти всі подарунки в одному з кутів кімнати, поставити свічки, а святковий плакат розтягнути, як тільки він увійде в кімнату .
5
Стінгазети про іменинника також вітаються. Якщо ви не хочете робити звичайну стінгазету з фотографій і підписів до них, попрацюйте з фотошопом - підставте портрет іменинника в різні життєві ситуації і обставини. І нехай це буде стінгазета з побажаннями: що нехай в житті відбувається, а що проходить стороною. Тут головне мати добре відчуття гумору, щоб не переборщити.
6
На двері кімнати можна повісити указ про те, що сьогодні імениннику дозволяється робити (веселитися, голосно сміятися, зустрічати гостей, з'їсти три шматка торта) і чого ні в якому разі не можна (сумувати, закривати двері перед носом випадкового гостя, є торт поодинці).
7
Повісьте в рамочках побажання від кожного з друзів або членів сім'ї, написані на різному папері кольоровими фломастерами. Імениннику буде цікаво прочитати всі добрі слова, які там написані.