Як прибрати шум із запису. очистити запис розмови в машині від шуму.

Звукорежисери радять: краще записати аудіофайл чисто, ніж потім прибирати шум з записи. На жаль, цієї поради можна слідувати тільки в ідеальних умовах, якими більшість студій звуко записи, навіть професійних, не розташовує. Але зневірятися не варто - очистити запис від шум ов допомагають спеціальні програми-денойзери.
Інструкція
1
Більшість денойзеров сумісне з усіма звуковими редакторами. До таких програм відносяться "STUDIO HUSH" і "Magic Denoiser". Другу програму можна встановити за посиланням внизу.
2
Основні функції шум оподавітелей. "THRESHOLD" - чутливість фільтра. "RELEASE" - регулятор часу і швидкості закривання фільтра. "CUT OFF" - смуга пропускання фільтра в кілогерц. "RATIO" - глибина експандуванні в децибелах. "DECAY" - швидкість закривання експандера по закінченні сигналу.
3
Принцип роботи шум оподавітелей. Виділіть ділянку записи, де за задумом повинна бути тиша. В записи буде деякий фон. Натисніть кнопку "Learn". Закінчите сканування ділянки повторним натисканням кнопки. Потім за допомогою вище описаних функцій позбудьтеся шум ов в записи.
Зверніть увагу
Деякі програми-Шумоподавлювачі не є вільно поширюваним ПЗ. При установці ви повинні будете придбати ліцензійний ключ у розробників програм.