Як дізнатися модель ноутбука.

Якщо ноутбук є, документів на нього немає, а визначити його модель необхідно - не впадайте у відчай. Існує мінімум чотири простих способи дізнатися модель і конфігурацію ноутбука.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Для початку загляньте в BIOS. На комп'ютерах туди потрапляють, натиснувши клавішу delete при завантаженні. Але на ноутбука х вона часто відсутня, і її замінюють кнопки з ряду F. Залежно від моделі це може бути і F1 і F12. В BIOS'е досвідчений користувач (або той, хто добре знає англійську) знайде всю необхідну йому інформацію.
2
Якщо користувач все ж не досвідчений, то можна піти і по більш простому шляху. Знайдіть в мережі і скачайте невелику програму Everest Ultimate Edition. Після установки і запуску вона покаже вам вичерпну інформацію про систему. Навіть ту, про яку ви не підозрювали.
3
Втім, ці способи працюють, тільки якщо ноутбук в робочому стані. Якщо ж ні, то тоді знайдіть гарантійну наклейку або наклейку з серійним номером на дні корпусу (іноді вона буває в задній частині). Модель написана після слова model. Але така наклейка може бути або зірвана, або (якщо ноутбук старий) всі цифри на ній стерті. Тоді огляньте акумулятор - наклейки на ньому зберігаються довше. Хоча й на всіх вказана модель .
4
Якщо наклейок ви так і не виявили, доведеться перейти в «ручний» режим. Забивайте в пошуковику «ноутбуки + ім'я виробника (маркування на корпусі повинна була залишитися в будь-якому випадку)» і порівнюйте з картинками. Не так вже швидко, але й не так вже довго, як здається.