Як дізнатися свій розмір джинсів. Як визначити англійська розмір джинс.

Прямуючи в магазин одягу, джинси собі можна вибирати, що називається, «на око». Але краще буде попередньо зняти мірки. Перший варіант - зняти мірку з самою або самого себе за допомогою метра. А другий варіант полягає в знятті мірки зі старих, добре на вас сидять джинсів .
Інструкція
1
Є кілька досить простих і ефективних методів зняття мірки. Краще їх застосовувати не окремо, поєднувати. Так ви досягнете найбільшої точності розрахунків. Знімаючи розміри з себе, скористайтеся наступними позначеннями розмірів та рекомендаціями щодо того, як ці розміри знімати: - Waist (скор. W) - обсяг талії. Окружність талії вимірюється тому, що це місце зазвичай є найбільш вузьким. Знайти його можна, відступивши 25-30 см вгору від паху. Хоча талія може знаходитися ближче до стегон або грудей; - Inseam (скор. L) - довжина штанини по внутрішньому шву. Міряється від паху і до самої підлоги; - Seat (у багатьох таблицях - Hips). Це обсяг стегон. Його вимірюють по найбільш випирає місцем сідниць, нижче талії на 20 см (приблизно) .Щоб збільшити точність ваших вимірів, скомбінуйте перші два способи. Третім способом можна користуватися окремо.
2
А тепер докладніше про те, як потрібно знімати розміри з джинсів , не надягаючи їх: Розкладіть їх на рівній поверхні і візьміть в руки лінійку. Об'єм талії вимірюється по верху джинсів з застебнутому ширінкою. Одержаний розмір помножте на два. Якщо ваші джинси в останній раз стиралися давно, краще відніміть один дюйм з результату. А краще все ж спочатку джинси випрати, потім просушити і потім вже знімати мірки.
3
Далі йде вимір довжини штанини по внутрішньому її шву. Прикладіть лінійку нульовою відміткою до місця сходження швів проміж ніг і заміряйте довжину аж до самої нижньої точки штанини.
4
Далі йде завмер обсягу ноги в коліні (Knee Measurement), після чого вимірюється ширина штанини в самому її низу (Leg Opening). Потім потрібно зняти мірку з підйому блискавки-ширінки спереду (Front Rise) і по задньому шву (Back Rise).
5
Тепер вам залишилося виміряти стегно в самому його повному місці (Thigh At Fullest Place) і обсяг стегон (Seat або Hips). Останній розмір краще вимірювати, надівши джинси на себе.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SQ_853FOkHE