Як поміняти пароль в асьці, якщо ви його забули. Як відновити пароль в асьці.

ICQ - програма-месенджер, тобто програма для спілкування між користувачами, розташованими в будь-яких точках світу. В її функції входять чат, відеодзвінки і телефонні дзвінки, використання анімованих картинок і так далі. Кількість користувачів ICQ зашкалює за мільйон, тому розробники програми подбали про те, щоб у випадку втрати пароля ви могли легко його відновити або замінити.
Інструкція
1
Відкрийте і запустіть мессенджер. Під полем « Пароль » буде активне посилання з текстом: «Забули пароль?» - Натисніть її.
2
Введіть свій номер ICQ і код з картинки. Натисніть кнопку «Далі».
3
Відкрийте імейл адресу, пов'язану з обліковим записом ICQ. Якщо це неможливо, дотримуйтесь інструкцій на сторінці, на яку вас перемістив браузер після введення номера ICQ.
4
Якщо ж ваш поштовий ящик активний і доступний, знайдіть лист від адміністрації ICQ і пройдіть по посиланню, зазначеної там. Введіть новий пароль і підтвердіть його.
5
Введіть у мессенджере новий пароль. Натисніть кнопку входу. Пароль відновлений.
Зверніть увагу
Якщо вам здається, що ваш колишній пароль зламали, змініть, крім пароля від ICQ, і пароль від поштової скриньки, до якого прив'язаний ваш аккаунт. Використовуйте складні поєднання символів, великі і малі літери, цифри. Не використовуйте в якості пароля своє ім'я, дату народження та аналогічні дані своїх близьких.