Як очистити буфер обміну.

Коли користувач завершує роботу з документом, буфер все так же зберігає величезну вміст скопійованого тексту. І при цьому нещадно споживаються ресурси оперативної пам'яті так, що гальмує вся система. Деякі особливо просунуті додатки, правда, пропонують по завершенню роботи почистити за собою буфер обміну. Але в більшості випадків користувачеві доводиться чистити буфер самостійно. Спеціально для цього розроблена утиліта Hot Copy Paste. В ній можна не тільки очистити весь буфер обміну, але і вибрати для видалення лише "сміття", залишивши там же потрібні фрагменти.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер безкоштовно поширювану утиліту для роботи з буфер ом обміну Hot Copy Paste. Після установки запустіть програму на виконання. На екрані з'явиться вікно, де можна подивитися весь вміст вашого буфер а обміну.
2
В області історії збережених фрагментів знайдіть той малюнок або текст, який вам потрібно видалити. Для цього по черзі виділяйте елементи списку і переглядайте записані елементи в спеціальному вікні нижче області списку. Знайшовши шуканий фрагмент, залиште його виділеним.
3
Якщо збережених фрагментів дуже багато і шукати серед них складно, задайте фільтр на вміст, щоб відображались фрагменти лише певного типу. Для цього на панелі інструментів натисніть на кнопку «Фільтр:» і виберіть у випадаючому списку вид шуканого фрагмента. При цьому в загальному списку у вікні залишаться тільки збережені фрагменти встановленого виду.
4
Видаліть виділений фрагмент з буфер а обміну. Для цього виберіть пункти основного меню утиліти «Правка» - «Видалити». Виділена рядок зникне зі списку у вікні і також віддалиться фрагмент з оперативної пам'яті системи, відповідної буфер у обміну.
5
Якщо вам необхідно видалити відразу весь вміст буфер а обміну, для цього в програмі передбачена окрема опція. В основному меню виберіть пункти «Правка» - «Видалити все». Буфер обміну буде очищений повністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0FKQvcA_7NQ