Як повернути фотоапарат в магазин. можна повернути фотоапарат.

Згідно закону про права споживача, протягом 14 днів з дня покупки ви можете повернути придбаний товар, в тому числі фотоапарат , в магазин без пояснення причин, якщо він не був використаний. При собі ви повинні мати сам товар і чек, що підтверджує факт покупки. Повернути фотоапарат можна також при деяких інших умовах.
Інструкція
1
Підставою для повернення товару є наявність дефекту, що не виявленого при первинному огляді в магазин е, коли фотоапарат був упакований. Приклад: западение клавіш або кнопок, неможливість користування стандартною функцією і подібне. Повинно бути очевидно, що несправність виникла не в результаті користування (тим більше неправильного користування), а з вини виробника, перевізника або магазин а.
2
Виявивши таку несправність, йдіть в магазин разом з повним комплектом купленої техніки ( фотоапарат , інструкції та документи, проводи й диски) і чеком. Викладіть суть своєї проблеми, продемонструйте несправність. Вам будуть повернуті гроші або дан інший фотоапарат такої ж моделі.
3
Якщо фотоапарат справний і не був у вживанні, то протягом двох тижнів з дня покупки ви можете повернути його в магазин, пред'явивши чек. Вам будуть повернуті гроші за техніку.
4
При поверненні в день покупки гроші повертаються покупцю з каси магазин а по чеку. При цьому на чеку має бути підпис керівника організації або його заступника. На суму повернення грошей оформляється акт за формою КМ-3, затвердженою наказом Мінстату України.
5
Повернення відбувається не в день покупки або при втраті касового чека, повернення грошей здійснюється з головної каси за видатковим касовим ордером. Підставою служить письмова заява покупця в довільній формі та документ, що засвідчує особу (паспорт). У разі заміни несправного фотоапарат а на справний (а не повернення грошей) продавець приймає у вас колишній товар і реалізує новий.