Як збільшити урожай.

Навіть з невеликих городів хочеться отримати максимальний урожай . Домогтися цього можна без особливих проблем, головне правильно і вчасно доглядати за рослинами в період їх росту і дозрівання. Досвідчені дачники не переймаються через те, що у них три сотки землі - вони отримують з них урожай , який не завжди виростає і на 6 сотках.
Інструкція
1
Садіть завжди тільки якісні і великі насіння. Чим вище якість насіння, тим швидше вони проростають і не хворіють, а значить і урожай дозріває в строк. Всі рослини, які необхідно попередньо сіяти, обов'язково сійте в ящички, які встановлюйте на підвіконня. Можна використовувати і столи, але в цьому випадку потрібно додаткове освітлення, без 12 годинного дня рослини ростуть погано.
2
Висаджуйте рослини у відкритий грунт тільки після зниження загрози заморозків. Адже якщо вони загинуть, виростити нову розсаду вже не вийде. А в регіонах з коротким влітку виростити овочі без попередньо подращенную розсади вийде, холоду наступають раніше повного визрівання плодів.
3
Вчасно просапуйте посадки. Бур'яни сповільнюють ріст і формування рослин. Після прополки рихлите землю, щоб вона краще вбирала воду, та й кисень буде надходити до коріння овочів і визрівання відбудеться швидше, а урожай вийде більше.
4
Обробляйте листя від шкідників. Якщо пошкоджується зелена частина рослини, плодам ніде брати поживні речовини, так як саме в бадиллі вони черпають сили. Обробку слід проводити в міру появи шкідників і потім в якості профілактики через 1-2 тижні.
5
В період цвітіння відкривайте вікна теплиці, щоб літаючі комахи запилювали квітки. Якщо вікна не відкриваються, використовуйте спеціально засіб, який сприяє штучному запиленню. Купити його можна в садівничих магазинах і найчастіше під назвою «Зав'язь».
6
Не забувайте і удобрювати рослини. Вони потребують підгодівлі мінеральними добавками, особливо на часто засаджують землях. Можете використовувати комплексні добрива, деревну золу або перегній (гній). Але виконуйте рекомендовані дози внесення, інакше рослини можуть загинути. Дозування дивіться на звороті упаковки.
7
Вчасно збирайте урожай . Саме в останні дні перед збором відбувається швидке зростання і прибрані трохи раніше плоди мають меншу масу, ніж ті, що перебували в землі до потрібного дня.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bHWwwyzlXIc