Як відновити вилучені програми та файли.

З плином часу потреби користувачів комп'ютера змінюються: одні програми перестають бути потрібними, потреба в інших - зростає. Іноді стають потрібні перш віддалені програми і файли. Відновлення файлів в такому випадку відбувається дещо простіше, ніж відновлення програм.
Інструкція
1
Відновити файл, віддалений щойно, можна натисканням клавіш "Ctrl-Z". Якщо ви знаходитесь в папці, в якій розташовувався файл, то результат побачите миттєво: іконка файлу знову з'явиться.
2
Файл, віддалений деякий час назад, такою дією не відновити. Відкрийте папку «Корзина». Іконки папки розташовані на робочому столі і на панелі внизу екрана (на ілюстрації він між значком комп'ютера і браузера). Знайдіть і виділіть в папці видалені файли, що підлягають відновленню. Відкрийте меню правою кнопкою миші і натисніть команду «Відновити».
3
Файли, видалені без переміщення в «Кошику», може відновити тільки фахівець.
4
Відновити програми в звичному сенсі слова неможливо. Знайдіть файли установки і заново запустіть інсталяцію. Програма знову з'явиться з урахуванням раніше встановлених даних, збережених при видаленні (реєстрація, серійний номер та ін.).