Як прибрати рижіну з волосся.

Бажання освітлити волосся деколи призводить до несподіваних і неприємних сюрпризів. Так купивши начебто хорошу осветляющую фарбу, після фарбування волосся ви з жахом помічаєте, що на них з'явилася негарна рижіну замість шикарного золотистого кольору, як у дівчини на упаковці. Можна пофарбувати волосся в темний колір, щоб рижіну зафарбували. Є і другий спосіб - спробувати висвітлити волосся ще раз в надії домогтися бажаного ефекту.
Інструкція
1
Якщо процедура освітлення проводилась в перукарні або салоні, а в її результаті ваші волосся придбали не той колір, про який ви неодноразово просили майстра, попросіть в такому випадку зробити корекцію кольору або наполягти на поверненні заплачених грошей.
2
Коли після освітлення на волоссі залишається рижіну, єдино розумним і вірним рішенням може бути повернення до вихідного відтінку вашого волосся шляхом фарбування. Фарбу можна також підібрати кілька світліше натурального кольору вашого волосся, з тим розрахунком, щоб рижіну зафарбувати повністю.
3
Якщо ви раніше фарбували свої волосся в рудий або каштановий колір, деякі частинки цієї фарби цілком можуть проявитися на волоссі після їх освітлення. В цьому випадку вас може виручити смивка, якою потрібно скористатися перед фарбуванням.
4
Пофарбувати волосся в попелястий колір - це теж один з варіантів позбавлення від рижіни. Цей холодний колір нейтралізує рудий відтінок і інші йому подібні. Але ця процедура обов'язково повинна проводитися професіоналом, який добре розбирається в колористиці.
5
Прибрати рижіну можна ще спробувати за допомогою оттеночного шампуню синьою або фіолетовою гами. Промивайте їм волосся раз на тиждень, щоб домогтися постійного ефекту.
6
Пам'ятайте і про те, що якщо у вас і вийшло прибрати рижіну з волосся, вона цілком може з'явитися повторно. Одна з причин цього - хлорована вода. Освітлені волосся краще мити кип'яченою водою з добавкою невеликої кількості нашатирного спирту або щіпки солі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F9zG9oGiues