Як видалити поштову скриньку.

Процедура відкриття електронної поштової скриньки зазвичай зрозуміла більшості користувачів, так як про неї написано безліч різних інструкція та статей. На жаль, про таку процедуру, як видалення поштової скриньки, сказано набагато менше. Саме тому далеко не кожен користувач знає, як видалити поштову скриньку, якщо він більше не потрібен.

У той же час видалення поштової скриньки - це процедура, всі тонкощі якої необхідно знати в цілях своєї ж безпеки. Адже в разі отримання даних (логіна і пароля) зловмисниками ваш поштовий ящик може бути використаний ними на свій розсуд. Отже, як же видалити поштову скриньку, якщо він знаходиться на одному з популярних поштових сервісів? 1. Якщо ваш поштовий ящик знаходиться на сервісі yandex.ru, ви зможете видалити його досить легко. Для цього необхідно зайти в поштову скриньку безпосередньо або через систему «yandex паспорт», авторизувавшись. Увійшовши в поштову скриньку, ви побачите зверху посилання «настройка» (вона виділена сірим кольором). Натиснувши на це посилання, ви побачите сторінку налаштувань з відповідним меню. В цьому меню необхідно знайти посилання «видалити поштову скриньку». Натиснувши на неї, ми потрапите на сторінку зі стандартною формою видалення поштової скриньки. Заповнивши форму і ввівши відповідний пароль, ви повинні натиснути на кнопку «видалити». Ця операція призведе до повного видалення вашої поштової скриньки. 2. Якщо ваш поштовий ящик знаходиться на сервісі mail.ru, для його видалення вам необхідно буде авторизуватися і скористатися спеціальним інтерфейсом, який буде доступний для вас безпосередньо з ящика. Видалити його можна тільки після того, як ви введете в поле «Ім'я користувача» повне ім'я ящика, який ви хочете видалити, і виберете в випадаючому списку відповідний домен. В поле «Пароль» необхідно ввести правильний пароль до даного поштової скриньки і натиснути кнопку «Видалити». Після цього ваш ящик буде повністю звільнений від вмісту, а доступ до нього заблокується. А ось ім'я, під яким був зареєстрований даний поштовий ящик, звільниться не раніше, ніж через три місяці після його видалення. 3. Якщо ваш поштовий ящик знаходиться на сервісі rambler.ru, ви можете видалити його, скориставшись одним з двох існуючих способів. Якщо ви хочете повністю видалити ваше ім'я і відповідний йому поштову скриньку на rambler.ru, вам слід авторизуватися на сторінці http://id.rambler.ru і натиснути там посилання «видалити ім'я». Після підтвердження операції аккаунт буде видалено разом з поштовою скринькою. Другий спосіб полягає в тому, щоб просто відправити на електронну адресу mailsupport@rambler-co.ru логін і пароль підлягає видаленню поштової скриньки. Він буде закритий і видалений.

Ряд пошукових систем дозволяє своїм користувачам не тільки знаходити потрібну інформацію з того чи іншого питання, але й реєструвати безкоштовні поштові ящики . До таких сервісів відносяться «Яндекс», «Рамблер», «Мейл» та інші. Однак іноді поштові ящики в цих сервісах створюються на певний термін, для роботи над конкретним проектом. Після закінчення часу користувач може видалити пошту.
Інструкція
1
Видалення поштової скриньки можливо тільки після авторизації в Облікової записи. Так, щоб прибрати пошту з сервісу «Яндекс», після введення логіна і пароля зайдіть на сторінку «Яндекс.Паспорт». Прокрутіть її до нижнього рядка і натисніть кнопку «Видалити аккаунт». На наступній сторінці підтвердіть намір. У разі успішного видалення ви будете перенаправлені на головну сторінку, а ваш обліковий запис стане повністю недоступна (включаючи сервіси Я.ру, Мої знахідки та ін.).
2
Видалення поштової скриньки з сервісу «Рамблер» також відбувається після авторизації. Зайдіть на сторінку управління обліковим записом та виберіть команду «Видалити поштову скриньку». Після підтвердження вибору ваш аккаунт буде стертий з сервісу.
3
Третя посилання веде на сторінку видалення аккаунта в Мейл.ру. За бажанням можете вказати додаткову інформацію про причину видалення. Пароль і підтвердження видалення обов'язкові.
4
Остання посилання веде на сторінку видалення пошти в сервісі «Гугл». Натисніть команду «Видалити аккаунт», поставте галочки поруч з потрібними, точніше непотрібними опціями, введіть пароль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nKyQ6cR5rUs