Як встановити крила на велосипед. Установка крил на велосипед.

Крила для велосипеда, як і інші запчастини, зазвичай мають інструкцію або схематичні малюнки, які підкажуть, як кріпити їх до велосипеда. Тому цей процес не повинен викликати у вас особливих труднощів. Правильно підібрати крила - це теж важливе питання. Потрібно, щоб дуга крила відповідала дузі колеса - щоб приїзді воно не стосувалося колеса і при цьому захищало від бруду, бризжущей з-під коліс під час їзди.
Інструкція
1
Крила дуже зручні - вони захищають від бруду, бризжущей з-під коліс під час езди.Заднее крило зазвичай кріпиться на штир під сідлом. В такому випадку, закріплюючи його, потрібно правильно розрахувати силу - не затягуйте сильно, інакше кріплення може лопнути. Якщо ж навпаки, затягнути недостатньо сильно, крило буде хитатися з боку в бік.
2
Переднє ж крило може кріпитися на вилку, але так воно не захистить ноги від попадання бруду і бризгов.
3
Але сучасні крила зазвичай мають надійні і прості кріплення - переднє крило кріпиться до місця біля корони вилки, а заднє - на ремінець також під сідло. Цей ремінець хвалять дуже багато велосипедистів - його можна закріпити на будь підсідельний штир, незалежно від його товщини, а також за рахунок прогумованого ремінця крила не зісковзує.
4
Заднє крило також може мати дві частини - ту, яка безпосередньо кріпиться до велосипеда і ту, яка змінює дугу крила або кут, під яким буде знаходитися крило. Таким чином, ми можемо налаштувати його точніше.
Корисна порада
Купуючи велосипед і крила, краще заздалегідь подивіться всі кріплення і складові частини. Буває таке, що деталі взагалі не підходять один до одного.