Як зміцнити свій дух. Як взяти себе в руки і стати сильною людиною.

Людина з сильним духом впорається з будь-яким випробуванням, що випали на його долю. Такі люди справляють враження скелі або непотопаючий корабля, але більшість з них колись були зовсім іншими. Просто ці люди одного разу вирішили взяти себе в руки і зміцнити свій дух.
Інструкція
1
Здається, що сильний духом людина нічого не боїться. Але це не так, насправді, він просто не біжить від свого страху. Він завжди готовий з ним битися, і тому страх відступає. І це не дивно, адже почуття це любить тільки боягузливих і слабких людей. А ті, хто, ні дивлячись ні на що, дивляться в обличчя страху, перемагають. Перестаньте бігати від цього підступного почуття і ви, тоді ви відчуєте, як сили всередині вас виросли.
2
Ставте собі цілі і обов'язково домагайтеся їх. Правильніше за все почати зі спорту і поступово поширити на сфери роботи, навчання, сімейних і дружніх відносин. Наприклад, дайте собі слово щодня робити 20 віджимань від підлоги або пробігати 5 кіл навколо будинку. Ви неодмінно повинні виконати це завдання, не виправдовуючись нежитем або поганим настроєм.
3
Домігшись поставленої мети, збільшуйте планку. Коли 20 віджимань будуть даватися вам легко, почніть робити по 25 разів. Або, наприклад, ви біжите шосте коло, знаючи, що попереду ще чотири, і вам би хотілося зупинитися ... Але не робіть цього, переборіть це бажання, воно тимчасове. Ви побачите, як з легкістю пробіжите залишилися круги і відчуєте справжнє задоволення і підняття духу.
4
Знайдіть в собі сили ніколи не брехати ні собі, ні оточуючим і брати всю відповідальність за себе в свої руки. Спочатку це непросто, і завжди хочеться знайти, кого звинуватити в своїх невдачах: колегу, погану погоду, складні обставини, зраду друга. Але тільки сильний духом людина може взяти всю відповідальність на себе, так як він розуміє, що все, що з ним відбувається, залежить тільки від нього, і лише в його силах все змінити.
5
Умійте управляти своєю свідомістю і позбавлятися від нав'язливих проблемних думок. Навчіться приймати рішення, а не прокручувати негативні сцени в своїй голові, які все більше будуть вас затягувати і топити. Необхідно очистити голову від негативу, відпочити і, добре проаналізувавши, прийняти рішення.
6
Тому рекомендується все важливі завдання переносити на ранковий час, а не на вечірнє. Увечері людина більш схильний емоціям, його мозок втомився, тому пригнічують думки і нерадісні висновки отримати найлегше.
7
Вечірній час найкраще присвячувати медитації. Вона допоможе очистити вашу свідомість від усього зайвого, заспокоїть душу і зміцнить дух, і тоді в новий день ви ввійдете сильним і впевненим в собі людиною.