Як спіймати форель.

Форель належить до сімейства лососевих (Salmonidale). Це одна з найкрасивіших риб, живе вона виключно в чистих і холодних водоймах. Форелева риболовля досить складна, але дуже цікава. Тому важливо дотримуватися правило "зловив-відпусти", щоб зберегти цю прекрасну рибу для подальших рибалок. Форель можна ловити декількома способами. Один з них - на спінінг.
Вам знадобиться
  • Спінінг
  • Катушка
  • Ліска
  • Водоймище з фореллю
  • Блешні
  • Воблери
Інструкція
1
Для лову форелі знадобиться спінінг, оснащений невеликими легкими обертовими або хитаються блешнями вагою до 10 грамів. Також можна використовувати воблери довжиною до 10 сантиметрів. Спінінг потрібно підбирати легкий (класу "лайт") і довгий, від 2,70 см, так як ловити форель найчастіше доводиться з берега. Після збору снасті можна приступати до лову.
2
Годується форель зазвичай пізно увечері, вночі або рано вранці. Днем найчастіше риба стоїть в укриттях і мало реагує на приманки. Тому враховуйте це при плануванні часу рибалкі.Прі виборі місця лову обов'язково враховуйте, що форель дуже полохлива риба, тому підбиратися до водойми потрібно максимально тихо і обережно. Якщо риба помітить рибалки, вона сховається, і риболовля буде зіпсована.
3
Після того, як місце і час риболовлі вибрано, можна починати рибалити. Форель ловлять з берега або взабродку. Найчастіше йдуть берегом, вгору за течією, а при необхідності заходять в воду. Блешню при цьому простягають вниз за течією, або поперек. Секрет полягає в тому, що приманка при такій проводці поводиться більш природно.
4
Щоб риболовля була успішною, потрібно закидати блешню в те місце, де в цей час може знаходитися форель, а саму блешню краще вести близько від форелі. Якщо клювання не сталося, можна спробувати змінити швидкість проводки.
5
Якщо клювання сталася, потрібно підсікти якнайшвидше, при самих незначних відчуттях клювання. Тільки треба враховувати силу течії, якщо підсікання проводиться проти течії, поводок може обірватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1W-U7l6_j_I
Корисна порада
Дуже активне клювання форелі буває при вильоті комах.