Як відремонтувати ліжко.

Важко уявити своє життя без зручних меблів. Однак ніщо не вічне, наступають моменти, коли предмети інтер'єру приходять в непридатність або ламаються. Але не поспішайте викидати улюблене крісло і вирушати в меблевий салон за новим. Старих меблів можна дати друге життя. Розглянемо, як можна відремонтувати, наприклад, ліжко , своїми силами, при цьому швидко і якісно.
Інструкція
1
Якщо у вас ліжко надувна, то спробуйте поставити латку на місце проколу. Для цього знадобиться суперміцний клей, ножиці, рідина для знежирення поверхонь, матеріал для заплатки. Для початку потрібно просушити пошкоджену ділянку. Далі місце проколу обезжиривается, наприклад, розчинником або навіть спиртом. Потім необхідно знайти відповідний матеріал, вирізати латку і приклеїти її суперміцні клеєм. Приклеєну латочку притисніть твердим предметом на кілька годин. Використовувати надувну ліжко дозволяється лише наступного дня.
2
Якщо у дерев'яному ліжку тріснуло днище, то необхідно знайти лист фанери відповідного розміру, але більшої товщини. Його укладають взамін тріснутого днища.
3
Якщо розхиталася дитяче ліжечко, потрібно перевірити всі закріплюють болти і підтягнути ті, які неміцно з'єднані. Якщо ж деталі ліжечка досить старі і їх не тримають сполучні болти, можна накласти на ці частини пластмасові стяжки або хомути, які надійно закріплять хитаються деталі.
4
Ось ще один варіант зміцнення розхитаній часом і дітьми дитячого ліжечка. Тут знадобиться епоксидний клей. Спочатку потрібно повністю розібрати ліжечко. Потім всі місця з'єднання елементів ліжечка потрібно намазати епоксидним клеєм. Далі збирайте ліжечко як зазвичай, більше вона хитатися не буде. Замість епоксидного клею можна використовувати клей «Рідкі цвяхи» або столярний, це більш простий у використанні варіант. Додатково зміцнити місця стикування елементів можна металевими куточками, які можна знайти в продажу на будь-якому будівельному ринке.Стоіт тільки докласти трохи зусиль, і старі меблі заживе новим життям, продовжуючи радувати своїх господарів.