Як вибрати тему з самоосвіти.

Самоосвіта - самостійне утворення, придбання систематичних знань у якій-небудь області. Виходячи з подвійного кореня самого терміна, перш ніж діяти, необхідно визначитися в таких критеріях:
Інструкція
1
Мотивація, тобто навіщо потрібно, вивчати незвідану поки область, напрямок, адже самоосвіта - це така річ, яка в майбутньому може змусити змінити себе, наявний коло спілкування, звичний вид діяльності. Добре, якщо причиною до підвищення рівня стало не адміністративне вказівку, а особистісні бажання: піднятися по службових сходах, підвищити рівень самооцінки або вирости в особі інших.
2
Пошук вже наявних напрацювань у потенційно обраних напрямках. Тобто озирнутися назад і розкласти досвід роботи на результати, як позитивні, так і негативні. Вони допоможуть проаналізувати вже наявні напрацювання, адже починати що-нове потрібно з аналізу старого, та й легше йти шляхом де вже лежить асфальт, навіть не дуже якісний.
3
Зіставити всі напрямки і вибрати найцікавіше для самообразу особистості. Адже проходячи курс навчання і набуття нових навиків, доведеться працювати з літературою, що іноді важко сприйняти, якщо тема не цікава.
Зверніть увагу
1) Не можна вибирати тему самоосвіти за принципом: "Я хочу як він, тільки краще". Заздрість - поганий двигун прогресу.
Корисна порада
1) Добре, якщо досвід роботи десь і якось запротокольовано, не треба згадувати, де і коли ви мали результати по різних напрямах. 2) Не треба соромитися спиратися на досвід старших товаришів, колег по службі, друзів. Головне - дотриматися авторські права. Без фундаменту будинок не побудувати.