Як пофарбувати фасад.

З метою захисту та декоративного оздоблення фасадів проводять їх забарвлення. Офарблювана основа і призначені для неї фарби утворюють в кінцевому підсумку єдине ціле. Головним завданням якого є протидія негоді протягом багатьох років.
Інструкція
1
Величезне значення відводиться підбору матеріалів, щонайкраще відповідають технологічним вимогам для даного об'єкта. Для фасадів оштукатурених і пофарбованих раніше вапняної фарбою, найбільше підійде «HOLVI». Це вапняна готова фарба. У разі, якщо оштукатурена поверхня була забарвлена латексної фарбою, то найкращим рішенням є фасадна фарба «KIVISIL». Не рекомендується проводити фарбування дерев'яних фасадів безбарвними антисептиками, так як вони пропускають ультрафіолетові промені, що в результаті призводить до руйнування структури дерева. Тому найкращого захисту дерев'яних поверхонь можна досягти за допомогою колерованной антисептика.
2
Підготовка поверхні до фарбування включає в себе очищення від забруднень і висолів. Найпоширенішими забрудненнями є сажистий наліт і кіптява. Для їх видалення найефективнішим засобом є на лужної основі, яке проникає глибоко в пори. Певний вид очищувача вибирається залежно від поверхні - камінь, цегла, дерево або сталеві конструкції. За допомогою очищення лужним очищувачем, забезпечується якісна підготовка поверхні під фарбування. Білий наліт на цеглі - це висоли. Вони утворюються в слідстві кристалізації солей, які містяться в складі бетону, цегли, цементу. Для видалення висолів зазвичай використовують гідрофобізатори. Перед тим як фарбувати стіни, необхідно захистити цоколь, для цього можна використовувати звичайні газети. Заздалегідь захистіть вікна і металеві відливи. Для цього використовуйте поліетилен. Ці заходи допоможуть вам легко впоратися з прибиранням після виконання робіт.
3
Для фарбування дерев'яних фасадів бажано використовувати кисть, так як вона ніби втирає фарбу в поверхню. Виберіть широку, якісну пензлик з хорошою щетиною. Яка дозволятиме брати фарбу в необхідній кількості і рівномірно розподіляти її по поверхні. Забарвлення оштукатурених фасадів . Перед фарбуванням поверхню змочіть водою. Для нанесення фарби традиційно використовують круглу кисть з натуральної щетини. Звичайну пензлик можна використовувати у важкодоступних місцях або для позначення контуру. Вапняна фарба не містить розчинників, але вапно містить луг, тому під час роботи використовуйте захисні окуляри і гумові рукавички. Бризки, що потрапили на шкіру, змиваються водою. На зволожену поверхню фарбу наносять круговими рухами в 2-3 шари. Поверхня висихає вже через кілька годин. Повторний шар фарби на попередньо змочену поверхню можна наносити на наступний день.
4
Ідеальними умовами для проведення забарвлення фасадів є: відносна вологість повітря не вище 80% і температура не менше п'яти градусів Цельсія. Уникайте такі роботи в період сильної спеки і палючого сонця, так як фарба в даному випадку буде висихати занадто швидко. Проведення фарбування організуйте таким чином, щоб вона починалася з ділянки будинку, що знаходиться в тіні, і переходила до наступного відповідно до руху сонця. Оптимальними умовами для неї вважається хмарна, суха погода.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZBDpBg1Rdxs
Мода на кольору постійно змінюється, та й часто просто хочеться освіжити ремонт в квартирі, от тільки міняти для цього всі меблі дуже затратно. Але можна обійтися своїми силами, наприклад, перефарбувавши фасади кухонного гарнітура самостійно.
Вам знадобиться
  • - наждачний папір;
  • - пензлики і валики;
  • - морилка, лак, дерево-захисний склад;
  • - водоемульсійна фарба;
  • - колер.
Інструкція
1
Перед початком роботи необхідно видалити весь жир і бруд з кухонних фасадів. Поверхню можна промити мильною водою і дочекатися її повного висихання. Потім все дерево необхідно обробити наждачним папером, для того, щоб фарба лягала рівно. Відколи, нерівності, дірочки затираються шпаклівкою для дерева. Обов'язково потрібно зняти всю фурнітуру і відкласти її в спеціальний ящик, а скляні поверхні закриваються за допомогою малярного скотча.
2
Коли поверхня підготовлена для фарбування, варто визначитися з кольором і матеріалом. Якщо дерев'яний фасад має початковий світлий колір, то можна легко зберегти структуру дерева, перефарбувавши все в темніший відтінок за допомогою декоративно-захисного складу. Відмінно для такої мети підійде склад «Белинка», «Пінотекс» і «Акватекс». Вони не тільки збережуть малюнок дерева, але і додадуть йому новий і благородний колір. Декоративно-захисний склад наноситься тільки пензлем зі змішаною щетиною.
3
Для перефарбовування світлого фасаду кухні підійде морилка на водній основі або колерованной лак. Останній додасть поверхні глянець і водовідштовхувальні властивості. Краще вибрати лак на водній основі, щоб в його складі не був присутній розчинник. Лаки і морилка також наносяться за допомогою пензлика, що дозволяє значно заощадити склад і поліпшити якість роботи.
4
Якщо ж меблі спочатку забарвлена в темний відтінок, то декоративний склад тут вже не допоможе. Єдиним виходом буде використання втиснути фарби, яка дозволить надати кухонного фасаду будь-який, навіть самий світлий колір, але повністю зафарбує структуру дерева.
5
Перед використанням водної фарби, всі фасади необхідно прогрунтувати 1-2 рази. Це не дозволить фарбі вбратися в дерево, вона буде лягати рівно. Водоемульсійні склади попередньо колеруются в необхідний відтінок, це можна зробити самостійно за допомогою колер-паст або ж замовити колір в будівельному магазині. Другий варіант кращий, тому що потім з'явиться можливість добитися того ж кольору, якщо це буде необхідно.
6
водоемульсійною фарбою необхідно наносити валиком, який зроблений з велюру. Перший шар складу сохне близько 2 годин, потім наноситься другий. Для дерев'яних фасадів кухні потрібно вибирати тільки миються водні фарби: «Євро 20», «Дали для ванної кімнати та кухні», «Белинка», «Дюлекс». Вони витримують не тільки інтенсивне миття, але і застосування різних засобів для чищення.