Як вирощувати болгарський перець. Як вирости перець болгарський.

Жоден город не обходиться без посадки запашного болгарського перцю. У ньому міститься величезна кількість вітамінів А, С, Р, а також аскорбінової кислоти. Болгарський перець багатий і вітамінами В1, В2, В6, РР. Але далеко не всі знають, як він вирощується.
Інструкція
1
Перед посадкою очистіть грунт від бур'янів і трави. Додайте відро перегною, посипте золою (з розрахунку на 1 метр 2 склянки), також можна додати столову ложку сульфату і чайну ложку сечовини.
2
Грядки зробіть висотою приблизно 25-30 см, а завширшки близько 1 метра. Скопайте грядку і полийте гарячим розчином коров'яку (з розрахунку на 10 л води 0,5 л розчину). Після цього можна приступати до посадки.
3
Висадите розсаду перцю в парник на відстані 40-45 см один від одного. Перець, як правило, садиться під вечір. Встановіть кілочки відразу при посадці поруч з рослиною, так як перець дуже ніжний і легко надламується. Приживеться перчик на 10-12 день після посадки, в цей період у них відбувається приживання. Після посадки відразу залийте перець водою.
4
Поливайте перець акуратно під корінь і не часто, щоб грунт встигала підсихати, раз на тиждень, якщо погода дуже жарка. Поливайте теплою водою, але ні в якому разі не холодною, інакше рослина зупиниться в розвитку.
5
Якщо ви хочете мати пухнастий кущ, то відріжте верхівку, коли рослина досягне висоти 25-30 см. Такі рослини швидко почнуть гілкуватися і дадуть багатий урожай.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HQDVIB9syLE
Зверніть увагу
Не забувайте обробляти перець від шкідників. Найбільш поширеним є попелиця. Вона харчується соком рослин, і якщо рослина вчасно не обробити, то воно просто висохне. Пам'ятайте, під час плодоношення перець обробляти не можна. Обприскувати рослину потрібно з утра.От павутинного кліща можна позбутися таким засобом: пропустіть через м'ясорубку склянку лука і стакан часнику, додайте туди столову ложку рідкого мила і розведіть все це в 10-ти літрах води. Обприскувати таким розчином можна на будь-яких етапах розвитку. Після виготовлення розчинів, завжди мийте руки. При попаданні в очі можна отримати опік слизової.
Корисна порада
Горький і солодкий перець висаджуйте на різних грядках, інакше коріння будуть плутатися, і солодкий перець матиме гіркоту.