Як збільшити кількість віджимань.

Якщо ви серйозно ставитеся до вашої фізичній формі, то, напевно, вже замислювалися про те, як збільшити кількість віджимань, що допомагають наростити вам м'язову масу. Все що вам потрібно - мати чіткий план тренувань, трохи терпіння, дисципліни і годину вільного часу на тиждень. Існує величезна кількість різноманітних методик, але далеко не кожна гарантує те, що ви досягнете великих результатів.
Інструкція
1
Дана програма розрахована на п'ять тижнів. Час для вправ ви можете вибирати на свій розсуд, але пам'ятайте про те, що перерви не повинні бути менше одного дня і не більше трьох днів. Тому ідеальний варіант - понеділок, середа, п'ятниця. Перериватися більш ніж на 5 днів вкрай не рекомендується, інакше все доведеться починати заново.
2
Віджимання потрібно виконувати в середньому темпі, видихаючи при розпрямленні рук. Ноги повинні перебувати в одній лінії з корпусом. Віджимання бажано виконувати на кулаках, але спершу можна і на долонях. Перерва між підходами - приблизно 3-4 хвилини. Перед заняттями потрібно проводити легку розминку.
3
Перша неделя.1 тренування: 5 підходів по 20 разів, додатково 20 разів віджатися від стільця (сядьте на стілець, висунувши ноги вперед, потім поставте руки на сидінні); 2 тренування: 5 підходів по 25 разів; 3 тренування : 30х35х35х35х20 (знак «х» позначає підхід).
4
Друга неделя.1 тренування: 35х40х40х35 і віджимання від стільця 20х20; 2 тренування: 40х45х50х40; 3 тренування: 45х50х55х40.
5
Третя неделя.1 тренування: 50х50х50х50 і один підхід віджимань від стільця (20 разів); 2 тренування: 45х50х55х60; 3 тренування: 60х65х65х65.
6
Четверта неделя.1 тренування: 50х60х70х60; 2 тренування: 20х85х30х20; 3 тренування: 55х65х70х60.
7
П'ята неделя.1 тренування: 95х50х40х25х15; 2 тренування: 30х35х35х30 і додатково три підходи віджимань від стільця (10х20х25); 3 тренування: виконуємо максимальне кількість віджимань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-ZenjFqraLI
Віджимання - базове ефективна вправа для розвитку не тільки спини, грудей, рук, а й для зміцнення ніг і сідниць. Його застосовують в різних видах спорту, у тому числі і в бодібілдингу. Також це вправа є відмінним варіантом для загальної атлетичної підготовки.
Вам знадобиться
  • - Ступени;
  • - баскетбольний м'яч;
  • - два тенісних м'ячі;
  • - вантажі.
Інструкція
1
Застосуйте підручні засоби для тренувального процесу. Виконайте чотири сети віджимань на максимальну кількість разів. На перших порах буде достатньо і 10-12 повторень. Зробіть перший підхід, тримаючи ноги разом на підлозі. У другому - поставте їх на невисоку сходинку. Замість неї можна використовувати баскетбольний м'яч або ліжко. Виконайте третій сет віджимань від стільця або крісла. Четвертий можете зробити, поклавши ноги на невисокий стіл. Чим вище ноги, тим швидше зможете збільшити кількість звичайних віджимань.
2
Міняйте положення рук - це допоможе краще пропрацювати всі групи м'язів, на які впливає дану вправу. Поставте руки ширше рівня плечей для опрацювання найширших м'язів грудей. Або вже - для її внутрішньої частини. Але намагайтеся в основному виконувати віджимання середньої постановкою рук, щоб рівномірно прокачувати основні групи м'язів.
3
Використовуйте м'ячі для збільшення навантаження на грудні м'язи. Ви зможете більше разів віджиматися, якщо будете балансувати на м'ячах під час виконання вправи. Візьміть два тенісних м'ячі і спробуйте віджатися, спираючись на них руками. Зробіть 10-15 повторень. Скористайтеся баскетбольним м'ячем для вузької постановки рук. Виконайте приблизно стільки ж раз і відчуйте, наскільки напружилися м'язи. Впроваджуйте ці вправи в тренувальний процес.
4
Віджимайтеся з вагою на спині. Найпростіший спосіб збільшення кількості віджимань - робити вправу з невеликим вантажем. Починайте з 5-10 кг і поступово збільшуйте вагу. Деякі атлети садять собі на спину партнерів по тренінгу. Не варто занадто форсувати з великими вагами, оскільки можна перевантажити спину. Займайтеся по вищенаведеної методиці три-чотири рази на тиждень. Результат не змусить себе чекати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-ZenjFqraLI