Як досягти високого результату.

Сучасний світ вимагає досягнення високого результату , і часом це перетворюється на справжню гонку з часом. Нам хочеться збільшити власну ефективність, зробити більше справ, заробити більше грошей, але кількість годин у добі обмежена. Що ж робити?
Інструкція
1
Зрозуміти, що якість результату не залежить від кількості скоєних вами справ за добу. Справа в тому, що ми часто витрачаємо час не на те, що підвищує загальний результат, а на другорядні одномоментні речі. Наприклад, замість того, щоб виконувати одноманітну роботу щодня, нарощуючи обсяги, можна продумати довгостроковий план, який в майбутньому принесе велику суму грошей. Зусиль ви витратите менше, але результат буде вище.
2
Щоб визначити, які справи важливі, а які другорядні, для початку встановіть чіткий ліміт на кількість цих самих справ або на час їх виконання. В цьому випадку ви будете виконувати тільки ту роботу, яка дійсно має першу важливість, а все інше відмітається на другий план.
3
Щоб зрозуміти, які справи приносять найбільший результат і несуть в собі потенційне висока якість, необхідно вивчити весь список ваших справ. По кожному з них дайте відповідь на ряд запитань: як довго протривати ефект від цієї справи, як воно вплине на ваше життя і кар'єру, чи можете ви без збитку для основної мети від нього відмовитися?
4
Ще один спосіб визначитися з завданнями - визначте для себе головну мету на рік вперед, який саме результат ви хочете отримати.
5
Далі подумайте, що саме вам необхідно зробити для досягнення цієї мети. Для цього уявіть себе рівно через рік, коли ви отримали те, чого хотіли, а потім відкотіться поступово назад і «подивіться», що ви для цього зробили. Запишіть. Це ваш план дій на цей рік, це ваші головні завдання, які повинні стояти поверх всіх інших у списку справ.
6
Дисципліна відіграє неабияку роль. Необхідно виконувати те, що ви задумали в чітко відведені терміни, а так же концентруватися на важливому, не даючи другорядним справах прослизнути попереду першорядних. Дотримуючись всі ці умови, ви зумієте домогтися високого результату і, в той же час, затратити мінімум енергії.